Vánoce jsou časem, kdy by rodina měla být pospolu, užívat si blízkosti a vzájemné lásky. Nesmíme však opomíjet ani dárky, s nimiž dáme najevo svou přízeň. Pokud tápete, čím potěšit ženy ve vašem okolí, už nemusíte. Máme pro vás tu nejlepší inspiraci.

Drobnosti, které potěší

I vhodně vybraná drobnost může dotyčnou potěšit.

Většina z nás volí jeden větší, hlavní dárek, následně obdarovává maličkostmi. Pokud to máte stejně, i drobnosti pořizujte s rozvahou. Nikdo doma nechce mít krabici „zbytečností”, které nechce vyhodit právě z důvodu dobrého úmyslu osoby, jenž je věnovala.

Ač jsou ponožky úsměvnou klasikou, jedná se o praktickou věc. Stejně jako jsou bačkory, kalhotky, pyžama, atd. Přeci jen patří ke každodenním nezbytnostem, takže časem ztrácí na kráse. Nebojte se tedy kupovat tyto měkké dárky. Navíc, čím jsme starší, tím raději máme komfortní kousky, co nás udrží v teple a zaručí pohodlí.

Červená je barva lásky, erotiky a životní síly. To je přesně to, co je třeba si čas od času v ložnici připomenout. Noční košilka v této smyslné barvě je naprostým ztělesněním ženskosti. Vhodně zvolené střihy lichotí i plnějším tvarům a možnostem se meze nekladou. Každá žena nejen v partnerské soužití bude za takový dárek vděčná. Astratex, 749 Kč
Má vybrané způsoby a je pro každou špatnost. Růžový panter je jedna z nejklasičtějších postaviček světového animovaného filmu. Už po generace nás učí, že každý den může být dobrodružství, když chceme. Limitovaná edice Happy Socks x Pink Panther, Urbanlux.cz, 1199 Kč
Pro milovnice spánku a domácí pohody jsou zde nápaditá pyžama, které budou milovat. Cellbes.cz, 899 Kč