Obuvnická značka CCC představila pro letošní podzim několik výrazných trendů. Vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat!

Sloupkový podpatek, váš nejlepší přítel
Pokud si chcete být jistá v každém kroku, jsou pro vás jako stvořené sloupkové podpatky, které najdete jak u kotníkových, tak i vysokých bot. Ten vám zajistí pohodlnou a sebejistou chůzi, nemusíte se bát trapných situací, kdy se podpatkem zaseknete mezi dlaždicemi. Vynosíte je k sukni, šatům i společenským kalhotám.

Nesmrtelné workery
Oblíbených farmářky, boty původně určené pro muže pracující na stavbě, ženy postupně povýšily na nezbytnou součást vašeho botníku. Jejich velkou výhodou je pohodlí a zároveň styl. Šněrovací boty nad kotníky vypadají skvěle v kombinaci s úzkými kalhotami. Krok vedle neuděláte s oversized mikinou, křivákem nebo kabátkem.

High Heels aneb nohy až do nebe
Prakticky žádná žena sledující módní trendy, si nedokáže představit chladnější měsíce bez kvalitních kozaček. Jejich účelem je především chránit nohy před chladem a případně i vysokým sněhem. Pro ty, které kladou velký důraz hlavně na pohodlí, je k dispozici několik druhů kozaček bez podpatků. Do ryze zimního počasí se nejlépe hodí modely s kožíškem, které nohy příjemně zahřejí. Výšku kozaček přizpůsobte výšce vaší postavy.

Nepostradatelná součást každého outfitu
Kabelka, taška přes rameno či batoh, všechny tyto módní doplňky vlastní každá žena. Dovnitř lze uložit ty nejpotřebnější věci a nezbytnosti. V nové kolekci si každá vybere z nepřeberného množství velkých kabelek, tzv. shopper bag či klasických business kabelek. Menší crossbody bag pak oceníte při procházce a drinku s kamarádkami.

 

  10:27,  aktualizováno  26. března 2019 17:01