Kouzlo krásné pleti spočívá v její dokonalosti. Produkty True match od L´Oréal Paris vám s tímto problémem pomohou. 

Složení oblíbeného make-upu True Match se dokáže přizpůsobit každému tónu i podtónu pleti. Díky tomu je True Match od L’Oréal Paris světovou jedničkou mezi make-upy.Toužíte po sjednocené a zároveň hydratované pleti?


Kvalita pleti je bezpochyby největší předností make-upu True Match od L’Oréal Paris. Složení make-upu bylo vyvinuto tak, aby zajišťovalo dokonalé sjednocení a hydrataci. Nově obsahuje inovované pigmenty a kombinaci olejů pro snazší aplikaci a rozetření. Pleť je krásně hydratovaná díky obsahu 75% hydratačního krému, glycerinu, vitaminu E a vitaminu B5. Hydratace je dlouhotrvající, pleť je navíc jemnější a hladší. 


88 žen, které testovaly po 2 týdny make-up True Match, shodně tvrdí, že jejich pokožka byla hladší a na první pohled krásnější. Součástí rodiny True Match pro dokonalý vzhled vaší pokožky jsou True Match Highlight rozjasňovače. Rozjasňování je nejnovější trend v líčení. Nebojte se rozzářit svoji pleť pomocí snadné aplikace na oční okolí pro projasněný pohled, zvýrazněte hranu nosu, střed horního rtu, vršek brady a nezapomeňte ani na rozzáření lícních kostí.K dosažení perfektního sjednocení pleti sáhněte po luxusním kompaktním pudru True Match od L´Oréal Paris, který dokonale sjednocuje odstín pleti, vyrovnává strukturu pleti a fixuje make-up. Balení pudru True Match obsahuje aplikační houbičku a zrcátko, díky čemuž je pudr L´Oréal Paris True Match možné použít kdykoliv a kdekoliv se Vám zachce.


Završením úžasného vzhledu je aplikace True Match tvářenky. První řada tvářenek True Match od L´Oréal Paris byla vyvinuta na míru všem odstínům pleti – snědé, světlé i tmavé pleti, tak aby vzhled sjednotila a zvýraznila přednosti vaší tváře.