Představujeme trendy podzimního líčení podle Dary Rolins, která je tváří vybraných kosmetických výrobků společnosti AVON. Vyberte si ty nejkrásnější produkty z kolekce Beauty by Dara!

Nepřehlédnutelné prvky a kombinace, metalické odlesky, výrazný pohled, jemné třpytky – to jsou nejvýraznější trendy letošního podzimu, které vám dodají šmrnc. Těší se na ně i zpěvačka a tvář Avonu Dara Rolins!


Třpytivé líčení


Blíží se období večírků a oslav, kdy chce každá z nás vypadat co nejlépe a nejpřitažlivěji. Výjimkou není ani Dara Rolins, která nám prozradila svůj tip na správný „party look“. Bez jakých beauty pomocníků se známá zpěvačka při přípravě na party neobejde? „Jednoznačně to chce trochu třpytek. Ty se hodí ke každému večírku. Něco, co nás rozsvítí. Je třeba ale dodržet hranici mezi vkusem a nevkusem, to znamená, opatrně s nimi!" Pokud jde o make-up, postupuje Dara obdobně. Nebojí se výrazného líčení s metalickými efekty – ale opět je potřeba dodržet zlaté pravidlo a zacházet s nimi s mírou. Když zvolíte výraznější, třpytivé oční stíny, tak na rty použijte už jen jemný odstín matnější rtěnky. „Zaujala mě novinka Avonu – rtěnka Luminous Velvet – která zanechá přesně tento žádaný matný efekt a k tomu se jemně třpytí díky metalickému efektu,“ pochvaluje si Dara.

„Blízký je mi i trend super řas, které jsou dostatečně dlouhé a výrazné, ale nepůsobí nepřirozeně. Na takhle výrazný kukuč se mi osvědčilo používat řasenku, která má v sobě více efektů, prodlužující i zahušťující,“ prozrazuje svůj tajný recept na výrazný vzhled Dara.


Výrazné vzory na oblečení


Výrazný potisk nebo flitry si Dara na večírku ráda dopřeje i na oblečení. Vždy ale zásadně zůstává pouze u jednoho třpytivého kusu. Letošní podzim i zima budou totiž v módě velmi odvážné – podle módních přehlídek budou v popředí kombinace plné výrazných vzorů. Své místo na výsluní si zaslouží ale i kvalitní minimalistické kousky, které tu „divočinu“ šikovně doplní. V podzimní módě zůstanou i hravé sportovní prvky, čímž se módní návrháři trefili Daře do vkusu: „S elegantním outfitem vytvářejí super kontrasty, a to se mi moc líbí!“ Typickým příkladem jsou kalhoty s puky a barevnými pruhy po stranách.


A co na nohy?


Už dávno neplatí, že tenisky se hodí jen do posilovny. „Právě tahle hravost s prvky rebélie mě baví. A hlavně mě okamžitě omladí a dodá energii!“ směje se Dara, která ovšem působí, že nic takové nepotřebuje, protože energie má na rozdávání.


Dara a její super tipy:
Rtěnka Luminous Velvet
Nová rtěnka s metalicky matným efektem, která vám díky svému krémovému a sametovému složení dodá příjemný pocit na rtech. Rtěnka se jednoduše a rovnoměrně nanáší, zároveň se nerozmazává ani zbytečně nevrství.

Zhušťující a prodlužující řasenka Big and Extreme

S přelomovou řasenkou od Avonu získáte řasy jako ze světových přehlídkových mol. Prodlužující kartáček Lash Extender s krátkými a dlouhými štětinkami zachytí a obalí i ty nejkratší řasy. Obsahuje speciální komplex Elasto-Volumeric, který je 2x pružnější než tradiční prodlužující složení, čímž zhušťuje a prodlužuje řasy za hranice možného.

  13:34,  aktualizováno  26. března 2019 17:06