Vždycky patřila k ženám s pěkným bujným poprsím, jenže dva porody a kojení se na ňadrech holt podepsaly... Krásná a pevná prsa Kláře vrátila až plastická operace. A výsledek? Boží!

Kláře (34 let) se na jejím těle vždycky líbila paradoxně právě prsa. Jenže po dvou dětech už o velkých a pevných ňadrech nemohla být řeč, a tak mladá maminka začala bojovat s komplexy. „Nejdůležitější pro mě samozřejmě bylo, že jsem odkojila dvě krásné a zdravé děti, ale přiznávám, moje dřívější prsa mi k zdravému sebevědomí prostě chyběla,“ svěřuje se Klára.


Mladá maminka se chtěla zase líbit sama sobě, a tak se brzy pustila do pravidelného cvičení a úpravy jídelníčku. „Jenže prsa se vyposilovat nedají. Na jejich vzhledu se ani přes veškerou dřinu v posilovně zkrátka vůbec nic nezměnilo,“ říká Klára, která tehdy začala vážně uvažovat o plastické operaci.
Když se vám splní sen


Pro úpravu svého poprsí si Klára vybrala MEDICOM Clinic, síť klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie v ČR. Na pražské pobočce nejprve absolvovala konzultaci u plastického chirurga MUDr. Pavla Horyny a spolu s ním se domluvila na zvětšení prsou pomocí implantátů včetně modelace. „S paní Klárou jsme se dohodli na modelaci prsou kolem dvorců a na jejich zvětšení kulatými implantáty značky Polytech o velikosti 315 ml. Implantáty jsem vkládal z části pod sval, využil jsem přístup z řezu ve spodní části dvorce,“ popisuje MUDr. Pavel Horyna. Podle něj však byla zapotřebí právě i modelace prsou, kterou provedl odstraněním kůže okolo dvorce a zpevněním žlázy.Výsledek stojí za to


A jak se Klára cítí dnes, když má operaci úspěšně za sebou? „Jedním slovem skvěle! Makám na sobě snad ještě víc než dřív a moc mě to baví. Víc se hýbu, snažím se jíst zdravěji. Připadá mi, že se pro mě ta operace stala nejlepší možnou motivací. Cítím se teď ve svém těle po všech stránkách výborně a moc si tenhle pocit užívám!“ dodává Klára s úsměvem.


Před zákrokemPo zákrokuPodívejte se na video s příběhem paní Kláry:


  4:55,  aktualizováno  25. března 2019 19:31