Na ženy okolí vytváří tlak ohledně jejich věku. V podobě produktové řady Visionnaire společnost Lancôme nabízí alternativní vizi plynoucího času pro všechny ty rozzářené ženy, které chtějí zůstat takové, jaké jsou.

Hlavní efekt řady Visionnaire tkví v korekci prvních příznaků biologických změn. A z jakých produktů s jedinečnými účinky můžete vybírat?Visionnaire Yeux – Eye On CorrectionTM


Pokožka okolo očí je tenká a mimořádně křehká, takže je první, kde se objevují vrásky. V tuto chvíli přichází na řadu pokušení zakrýt tyto známky stárnutí několika vrstvami korektoru. Přesto existuje alternativa, kterou můžete kombinovat s běžným make-upem, která tiší oční okolí a působí na něj den za dnem výrazným korekčním efektem, přičemž přináší okamžité a viditelné omlazení. Tím kouzelným řešením je Visionnaire Yeux – Eye On CorrectionTM.Visionnaire Advanced Multi-Correction Cream


Tento produkt s multikorekčním efektem představuje novou texturu takzvané druhé kůže – ihned po nanesení se dokonale vstřebá do pokožky. Už po první aplikaci je pleť svěžejší a vzbuzuje příjemnější pocity. Za tři dny je pevnější a zářivější a po čtyřech týdnech pravidelného používání dochází k opravdu hloubkové regeneraci.


Zaujaly vás účinky krémů Lancôme Visionnaire? Klikněte na zenylancome.jenprozeny.cz, zapojte se do soutěže – a jeden ze zázračných denních krémů může být váš!


  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:28