Trend jako stvořený pro teplé letní počasí, kdy nechceme na pleť vrstvit celou řadu těžkých produktů. Jak postupovat, abyste si vytvořila přirozené, ale zároveň slušivé líčení?

1. BB krém na místo make-upu


Protože chceme, aby celý look působil co nejpřirozeněji, na vyčištěnou pleť naneseme BB krém, který pleť krásně hydratuje a navíc ji lehce sjednotí. Úplně v pořádku je, pokud vám i po použití BB krému prosvítají jemné žilky nebo začervenání – obličej alespoň nebude působit jako jednolitá maska. Na výraznější nedokonalosti si posvítíme v dalším kroku.


2. Korektor na nedokonalosti


Možná jste se právě nevyspala do růžova nebo máte za sebou těžké období, které se projevilo kruhy pod očima a nevzhledným akné. Se zakrytím kožních nedokonalostí vám pomůže korektor, který obsahuje vysokou koncentraci barevných pigmentů, a proto se používá jen na malé, problematické oblasti obličeje.


3. Tvářenka a bronzer jako od sluníčka


S tvářenkou ani bronzerem to příliš nepřehánějte, ostré linie k tomuto looku rozhodně nepatří. Matný hnědý bronzer štětcem naneste rovnoměrně na vnější linie obličeje a na krk, líčkům dodejte broskvový nádech pomocí tvářenky.


4. Třešnička na dortu: rozjasňovač


Na závěr dopřejte své pleti svěží a zdravý dotek v podobě rozjasňovače. Pokud máte pleť spíše suchou, BB krém nemusíte pudrovat, a v tom případě použijte tekutý rozjasňovač. Mastnější pleť zapudrujte alespoň v oblasti T-zóny a následně naneste pudrovou variantu rozjasňovače. Kam vlastně rozjasňovač patří? Nad lícní kosti, špičku nosu, nad horní ret, do koutku oka, pod obočí…můžete se skutečně vyřádit.Nová řada Wake Up & Glow byla přímo stvořená pro vytvoření líčení a la „právě jsem se probudila, vyspaná do růžova.“ Obsahuje BB krém, tvářenku, bronzer, rozjasňující paletku a také jedinečný tekutý rozjasňovač s kapátkem ve dvou zářivých odstínech.

  9:15,  aktualizováno  26. března 2019 10:56