Letos na plné čáře bodují tenisky. Jsou obutím, které by vám rozhodně chybět nemělo! Nejsou výsadou pouze mladých či sportovně založených žen, jak by se mohlo zdát. Tenisky jsou pro všechny. Podívejte se, k jakým oděvům jsou pohodlné botky naprostou nutností!

S džínsy

Outfit, kde prim hrají modré džínsy a tenisky, je nesmrtelnou klasikou, která nikdy nevyjde z módy. Jedná se o nadčasovou kreaci. Výhodou je, že sluší nejen ženám jakéhokoliv věku, ale i postavy. Ženy kypřejších tvarů mohou zvolit rovně střižené kalhoty, volné tričko a přes něj obléknout slušivé sáčko prodloužené délky. Na nohy stačí obout bílé tenisky, rázem vytvoříte model, s nímž zazáříte na kávě s kamarádkou i na romantické procházce s milovanou osobou. Rockerský šmrnc podtrhne kožená či koženková bunda známá také jako křivák. Pohodlnost a jedinečnost získáte za pomoci moderního kimona.

Džíny a tenisky jsou stylová klasika

S elegantními kalhotami

I k ryze elegantním kouskům se dají vzít tenisky. Z usedlého modelu se díky pohodlné obuvi stane nenucený leč velmi módní outfit. K šedé pouzdrové sukni s vysokým pasem a bílé košili se budou hodit botky jednoduché i s extravagantní potiskem. Zkuste rozbít fádnost výraznou žlutou barvou. Ta je pro letošní rok vysoce trendy. Výhodou netradičního spojení elegantních kousků se sportovní obuví je, že jej můžete vynést do práce, ale i na skleničku do baru. Na muže budete působit jako sebevědomá žena, která si jde tvrdě za svým, ale zároveň vysíláte pohodový dojem.

Plátěné tenisky se skvěle hodí k džínám i šatům.

K sukni či šatům

Plisované sukně jsou již několikátou sezónu oblíbeným oděvem mezi ženami. A právě k nim se tenisky hodí mnohem více než například lodičky na vysokém podpatku. Model můžete doplnit o džínovou bundičku a ihned máte krásný jarní model. Když se ale rozhodnete pro kombinaci šatů a tenisek, dejte si pozor na vhodný výběr obuvi. K volánkům, jemnému květinovému vzoru a krajkám se hodí decentní plátěné tenisky. Pestré barvy, jednoduché střihy, upnuté či volné, takové šaty snesou i ryze sportovní obuv. Vyhýbat se nemusíte ani mladistvé masivní podrážce.