Zapomeňte na obyčejné pleťové masky! Teď frčí ovoce, bublinky a kyslík!

Čerstvá maska z ovoce a zeleniny


Aby byla pleť krásná, potřebuje vitamíny, minerály a antioxidanty. A všechny toto složky jsou obsažené právě v čerstvém ovoci a zelenině. Nebojte, nebudete si na sebe dávat plátky okurky, ani pomerančová kolečka. Hitem jsou bio vitamínové masky, které vám v salónu připraví těsně před aplikací. Je k tomu potřeba speciální přístroj, který vypadá jako odšťavňovač. Ten zpracuje ovoce a zeleninu, přimíchá k nim speciální ingredience - jako je kolagen, kyselinu hyaluronovou a další látky a vytvoří speciální gelovou přikládací masku, která dodá pleti vše, co právě potřebuje.

Bublinkové masky


Využívají síly kyslíku. Když je aplikujete na obličej (ať už krémové, jílové nebo plátýnkové), začnou reagovat se vzduchem a na povrchu pleti se vám začnou vytvářet malé bublinky. Je proto velmi důležité masky používat přesně podle instrukcí, jinak budete mít obličej v jedné husté pěně. Co umí? Skvěle čistí, detoxikují, rozjasňují a také omlazují. Navíc jsou velmi zábavné a příjemné při použití. Vznikající bublinky jsou velmi příjemné a pleť jemně masírují.

Noční masky


Jsou fantastické! Plně využívají regenerační síly pleti ve spánku - jsou ještě silnější a působí více do hloubky, než klasické noční krémy a séra. Stačí je použít vždy, když cítíte, že vaší pleti něco chybí - jas, hydratace, vyhlazení aj. Jak je používat? Než půjdete spát, tak je aplikujte místo nočního krému a nechejte celou noc působit, teprve ráno je smyjte a pak aplikujte svoji běžnou denní péči. Nemusíte se bát, že by maska zůstala na polštáři - texturou funguje podobně, jako krémy a nepoužívá se jí taková vrstva, jako u běžných masek.