Americká herečka, stejně, jako její ikonická role Carrie ze Sexu ve městě, má styl. A to i v líčení. Inspirujte se jejím slavnostním lookem!

Podklad:


Pokud trpíte jako Jessica suchou pletí se sklonem k vysušování, ošetřete ji nejprve pleťovým olejíčkem, který ji krásně vyživí do hloubky, udrží v ní hydrataci a rozjasní ji. Když olejíček aplikujete na vlhkou pleť po mytí nebo když ji navhlčíte termální vodou ve spreji, dobře se olej vsákne a nezanechá mastnou, lesklou kůži.

Make-up:


Dobře si vybírejte make-up. Měl by být kvalitní, rozjasňující a také výživný. Suchá pleť totiž potřebuji vždy výživné textury i u líčení. Volte proto krémová líčidla, nikoliv pudry, které pleť ještě vysušují a zvýrazňují vrásky. Make-up aplikujte štětcem, vynikající má např. značka MAC nebo Sephora. Tahy provádějte vždy od středu obličeje do stran a do ztracena. Tváře lehce zvýrazněte tekutým bronzerem nebo mastnou tvářenkou.

Oči:


Oční víčka rozjasněte zlatými očními stíny s obsahem perleti a pak použijte širokou černou oční tužku, se kterou dokonale vymalujete okolo linie řas kouřové líčení, které můžete zjemnit rozmazáním vatovou tyčinkou. Zkusit to můžete i s klasickými černými očními stíny. Nakonec použijte černou prodlužující řasenku.

Rty:


Protože jsou u tohoto líčení velmi výrazné oči, rty jsou upozaděné a přirozené. Doporučujeme buď lesk v jemně meruňkovém odstínu nebo hydratační rtěnku. Pokud máte okolo úst vrásky, před líčením použijte konturovací tužku v transparentním odstínu, který působí nenápadně a přizpůsobí se odstínu rtěnky i lesku.