Americká herečka, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je krásná. Pro její nádhernou tvář si ji jako ambasadorku vybraly i známé kosmetické značky. Jak se nalíčit jako ona?

V hlavní roli mat


Svoji perfektně pěstěnou pleť Eva zmatnila a sjednotila zmatňujícím make-upem se středním krytím. Při líčení myslete vždy na to, že čím více váš make-up kryje, tím by odstín měl být co nejpodobnější barvě vaší pleti a také nezapomeňte nanést make-up i na krk, aby nebyly vidět přechody barvy. Líčka zvýrazněte růžovou tvářenkou – rozjasní a opticky omladí.

Výrazné oči


Na líčení očí je skvělá černá kajalová tužka, která pokud má měkkou tuhu, tak se s ní dá krásně docílit denního kouřového líčení. Jak na to? Oči orámujte okolo horních a dolních řas černou tužkou a kontury rozetřete štětečkem do ztracena. Eva použila umělé řasy, ale na denní nošení postačí zhušťující černá řasenka v několika vrstvách. Tvar obočí a jeho barvu si upravte tužkou na obočí.

Fuchsiové rty


Fuchsiová rtěnka je kompromisem mezi červenou a růžovou rtěnkou. Nádherně rozzáří a dodá obličeji svěží vzhled. Krásně vypadá v matné nebo krémové variantě. Aby se barva nevpíjela do okolí rtů, orámujte jejich tvar transparentní konturovací tužkou.

Inspirujte se dalšími hvězdami: Jennifer Garner nebo Susan Sarandon

  7:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:34