Chcete vidět své módní práce na stránkách Cosmopolitanu? Poměřit svou dovednost, vkus a cit pro módu s dalšími odvážnými osobnostmi, a to rovnou na mezinárodní úrovni? A ještě si u toho pořádně a zdarma doplnit šatník? Pak je tahle soutěž pro vás!

Máte rádi vytváření módních stylizací, spojování netradičních kousků nebo vás prostě baví styling? Štěstí přeje připraveným. Proto odhoďte zábrany a s chutí se pusťte do boje o nejlepší outfit. BITVA STYLISTŮ je název pozoruhodného mezinárodního projektu, dávající prostor právě kreativním a invenčním osobnostem.


O ANSWEAR: Jeden z největších módních internetových obchodů ve střední a východní Evropě, spouští velkou soutěž, jejímž cílem je podpora mladých talentů a rozvoj módní branže. Soutěží se na poli módního stylingu a absolutní vítěz získá kromě jiného otištění své práce na stranách jarního vydání Cosmopolitan a nahlédne do zákulisí módní branže. Soutěž Bitva stylistů se odehrává souběžně v šesti evropských zemích a sledovat ji můžete na  bitvastylistu.answear.cz


CO POTŘEBUJETE UDĚLAT: Nafoťte své nejpodařenější outfity. 5 fotek, za kterými si stojíte, nahrajte na stránku  Bitvastylistu.answear.cz.
KDY NAHRÁVEJTE FOTKY: 15. 9. – 15. 10. 2018

CO SE BUDE DÍT: Na fotky nastoupí porota ve složení Sabrina Karasová, Klára Klempířová, Markéta Bártová a Jitka Nováčková. Porotkyně z těchto prací vyberou 10 stylistů, kteří postoupí do druhého kola. Hodnotí se nejen kreativita stylingů, ale i koncept fotek. Finalisté dostanou vybrané kousky z jarní kolekce Answear 2019 a poukázku na doplnění stylingu z e-shopu  Answear.cz  v celkové hodnotě 15 000 Kč. A znovu je čeká výzva k tvorbě stylingů a focení. Z druhého kola vybere porota 3. 12. tři vítěze.Jak se pozná dobrý stylista?


https://youtu.be/CxpavV5WeUI

CO Z TOHO BUDETE MÍT: Zjistíte, co ve vás je. Ti nejlepší z nejlepších pak získají obrovský prostor ukázat veřejnosti, jak jsou dobří. Ocitnete se na sociálních sítích Answear.cz? a Cosmopolitanu.

Absolutní vítěz nafotí módní stránky pro jarní vydání tohoto měsíčníku, fotoaparát Olympus PEN E-PL8 Kit v hodnotě 14 990 Kč a Mini Cooper na víkend s plnou nádrží.


2. místo bere Urban Decay must-have beauty box za 10 000 Kč.


Třetí v pořadí dostane kosmetiku Kiehl’s v hodnotě 5000 Kč.


Všechny vítěze potěší roční předplatné Cosmopolitanu. Zní to jako šance změnit svůj život? Tak směle do toho!Seznamte se s porotou složenou ze zvučných jmen módního showbyznysu: