Které odstíny budou módní na podzim? Exkluzivně pro vás jsme shromáždili a seřadili barvy, které sednou právě vašemu typu.

V některých barvách se celá rozzáříte, zatímco jiné vašemu vzhledu prospějí asi jako proflámovaná noc. Každému člověku totiž sluší určitá paleta odstínů. „Modrá ze mě udělá sexbombu, ale v olivové si připadám jako myš,“ potvrzuje dvacetiletá studentka Marie. Výběrem odstínů můžete svou krásu zvýraznit anebo ji úplně zazdít. A je přitom úplně jedno, která barva se vám líbí. Všechno závisí na odstínu vaší pleti, očí a vlasů (bez ohledu na to, jestli má barvu vaší hřívy na svědomí příroda, nebo kadeřník).


Je vyzkoušené, že jakmile si vpustíte do šatníku správné barvy, začnete přitahovat lidi – a sexy chlapy zejména. Stylisté rozlišují tři barevné typy: východ slunce, poledne a západ slunce. Na dalších stranách najdete paletu barev pro každý z nich. Čtvrtá paleta je namíchaná z takzvaných přechodových barev, které vypadají dobře úplně na každém.Poledne


Oči: Máte zelenomodré duhovky se zlatými nebo hnědými skvrnkami. Můžete také mít hnědé oči se stopami jiných barev.

Vlasy: Typické jsou světlé pramínky na tmavším podkladu anebo blond/hnědá hříva, která mění odstín v závislosti na tom, kolik světla na ni zrovna dopadá. Jen málo „poledních“ žen má černé kadeře.

Pleť: Vaše pokožka je neutrálně béžová, má světlý odstín slonové kosti nebo jemnou a svěží broskvově růžovou barvu.Perfektně se pro vás hodí tlumené a lomené barvy, které připomínají kopečky zmrzliny v kornoutu. Až se budete chtít proměnit v sexy bohyni, zahalte se do barvy kapučína, bledě růžové nebo broskvové. Nepřebijí váš přirozený půvab. Zkuste i kombinace několika barev – třeba neutrálně hnědý tvíd se světlými skvrnkami. Tip: Hodně jasné barvy používejte jen jako tečku za dokonalým vzhledem.

Slavné ženy jako vy: Jennifer Aniston, Molly Sims, Gisele Bündchen, Cindy Crawford.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:53