Vévodkyně Meghan s ním porušuje etiketu na britském královském dvoře. Noste ho i vy!

Proč je tak in? Hodí se k džínám, ale i ke koktejlkám. Působí mladistvě i luxusně. Aby však vynikl, musí být manikúra perfektní. Jak na to?

Krok č. 1


Zkraťte si nehty. Na dlouhých nehtech černá nevypadá tak dobře. Nehty nestříhejte, ale pilujte. Nejprve hrubším pilníkem upravte jejich délku, pak jemnějším povrch zjemněte. Pilujte vždy jedním směrem, jinak se vám nehty budou třepit.

Krok č. 2


Upravte si nehtovou kůžičku. Nikdy ji nestříhejte. Bude jinak růst silnější a tvrdší a také si můžete poškodit nehtové lůžko. Raději na ni naneste speciální odstraňovač kůžiček, tzv. cuticle remover, nechejte krátce působit a pak jemně odstraňte, například pomerančovým dřívkem, určeným na péči o kůžičky. Pak si nehty s pomocí jemného kartáčku, teplé vody a jemného mýdla umyjte.

Krok č. 3


Nehty dobře usušte a jako první naneste vrstvu podkladového laku. Zajistí, že pigment z černého laku neobarví nehet. Pak si nalakujte dvě vrstvy černého laku a nakonec použijte ochranný nadlak. Díky němu tmavá barva déle vydrží a nebude se na koncích loupat.

 

  7:00,  aktualizováno  31. března 14:00