Jsou nesmrtelné! Jednoduchá linka nad horním víčkem promění obyčejné oči v mandlové, kočičí a neskutečně svůdné. Zkuste je i vy!

Černá klasika


Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Gina Lollobrigida i Brigitte Bardot - co dělalo tyto krásky a ikony krásy tak dokonalými? Černé tekuté oční linky. Tenké vypadají krásně na denní nošení, trošku výraznější se hodí i na večer. Mají totiž zajímavý efekt - oko působí, jako by mělo husté řasy a protáhnutá linka do špičky směrem nahoru zase dodá oku sexy tvar. Když linku zkombinujete s nude rty, budete vypadat smyslně. Když je použijete s rudou rtěnkou, budete působit jako Francouzka. Nic víc, kromě make-upem sjednocené pleti a upraveného obočí pak už nepotřebujete.

Třpytivý trend


Nebojte se u linek ani barev a třpytivého či kovového efektu. Nemusíte tak používat oční stíny a na horním víčku vypadají opravdu krásně a luxusně. Vyniknou zejména pod umělým osvětlením nebo při světle svíček, proto jsou vhodné hlavně na večer. Pokud jste odvážná, nic vám nebrání nosit i je přes den. Krásně vypadají s černou řasenkou, ale nebojte se ani řasenek barevných či třpytivých.

Jak si linku snadno namalovat?


Linek je několik druhů - jsou například gelové, se štětečkem, ve formě fixu. Začátečnicím doporučujeme fix. Aby linka nebyla roztřepaná, položte si loket ruky o stůl a hýbejte při malování jen zápěstím. Linku zkuste vést jedním tahem - od vnitřních koutků a k vnějšímu. Na konci by linka měla vést mírně nahoru a být špičatá. Dosáhnete tak toho vymalováním písmene "V". Přetáhla jste nebo se linka nepovedla? Použijte vatovou tyčinku navlhčenou v micelární vodě.

Náš tip: Vyzkoušejte božské barevné řasenky

  7:00,  aktualizováno  31. března 13:53