Permanentní barvy nabízí jedinečný způsob, jak zakrýt i ty nejodolnější odrosty nebo šediny. Těch se sice toužíme zbavit, ale zároveň chceme, aby byl výsledek co nejvíce přirozený. S výběrem té správné barvy to nebude žádný problém a my vám s ním pomůžeme!

Šedivý vlas je typicky sušší a jeho povrch hrubší, jelikož vlasové folikuly neprodukují již takové množství přirozeného mazu, a tak je pronikání barvy do vlasového vlákna obtížnější. Možná vás napadlo jako řešení nechat déle působit klasickou barvu na vlasy, ale pozor, to může vést k nevratnému poškození vaší hřívy, což si jistě nepřejete. Pokud hledáte skutečně účinný a zároveň přirozený způsob úplného krytí šedin, sáhněte po kvalitních permanentních barvách.

Toho nejpřirozenějšího vzhledu dosáhnete samozřejmě tak, že použijete odstín barvy nejvíce ladící k tónu vaší pleti. Možná se budete divit, ale je to přesně ten, který vám nadělila příroda. Pokud byla tedy vaše přirozená barva před zešednutím vlasů světle hnědá, sáhněte po stejném nebo alespoň podobném odstínu permanentní barvy na vlasy. Jestliže jste nikdy nebyla se svou přirozenou barvou spokojená nebo přece jen toužíte po radikální změně, s pomocí permanentních barev můžete nejen ztmavovat, ale také zesvětlovat. Dejte si však pozor na výběr skutečně kvalitního produktu, a to především při zesvětlování, abyste se vyhnula trvalému poškození vlasů.

TIP: Nejčastější chybou při barvení vlasů je výběr příliš tmavého odstínu, který může zbytečně zestaršovat.

Pro skutečně přirozený výsledek při barvení šedých vlasů použijte legendární barvy Excellence Creme od L´Oréal Paris s pokročilou ochranou pro ještě sytější odstíny. Nejen, že nabízí úplné krytí odolných šedin, ale díky speciálnímu složení také trojí ochranu vaší hřívy – před, v průběhu i po barvení. Z celkem 23 odstínů si zaručeně vyberete ten správný!

  15:08,  aktualizováno  26. března 2019 10:24