Léto se přehouplo do druhé poloviny a vy stále čekáte na vytoužené volno? Co si takhle zdlouhavé čekání zpříjemnit něčím, co pak během dovolené skutečně oceníte? Dejte už teď vaší pokožce podobu, kterou vám budou ostatní závidět!

Každá žena si přeje vypadat v plavkách opravdu neodolatelně. Existuje mnoho způsobů, jak pokožku na dny plných odpočinku a sluníčka dobře připravit. Podle nás je ale nejlepší ten, který za krátkou dobu dokáže rozzářit váš úsměv viditelnými výsledky, se kterými budete spokojena. A navíc s minimální námahou!

Abyste zavčas vyladily nejlepší formu vaší pokožky, nabízí značka Lactovit hned několik produktů. Novinkou na trhu je zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem, které efektivně působí na pokožku celého těla. Už od první aplikace je pleť pevnější, zářivější a má celkově zdravější vzhled. Zpevňující tělové mléko je svým inovativním složením hitem tohoto léta.

Je vaše kůže viditelně suchá, popraskaná a vypadá nezdravě? V tom případě sáhněte po speciální řadě Lactovit Lactourea. Mimo jiné totiž obsahuje 10 % Lactourey, tedy komplex kyseliny mléčné a čisté urey. Je ideální pro suchou až velmi suchou pokožku. Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou je účinně rehydratovaná její svrchní vrstva, díky čemuž bude pleť hladší, vláčnější a lépe chráněna před vlivy vnějšího prostředí. Pro kompletní přípravu vaší pleti na dovolenou nabízí řada Lactovit Lactourea tyto produkty:

Regenerační sprchový gel zvlhčí vaši pokožku, obsažená kyselina mléčná má navíc protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Regenerační tělové mléko výrazně zvyšuje hydrataci pleti a zlepšuje její přirozenou ochrannou funkci. Čistá urea je totiž pokožce vlastní a přirozeně hydratující. Po použití se tělové mléko ihned vstřebá.

Připravte vaši pokožku do nového prostředí, jak jen nejlépe můžete. Její zdravý a krásný vzhled bude pro vás tou nejlepší odměnou.

  6:26,  aktualizováno  25. března 2019 17:34