L’Oréal Paris přichází s vůbec první řadou péče o vlasy, která obsahuje unikátní kombinaci tří jemných jílů.

Jíl je již po tisíce let známý a využívaný pro své čistící a zkrášlující vlastnosti. Díky jejich blahodárným účinkům zůstanou vaše vlasy neobyčejně svěží po dobu 72 hodin. Inovativní přípravky řady ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY jsou ideálním řešením především pro vlasy se sklonem k rychlému maštění.


Objevte očišťující účinky blahodárných jílů ve třech jednoduchých krocích rituálu Extraordinary Clay a dopřejte svým vlasům dlouhotrvající pocit čistoty a lehkosti!  Vlasy jsou po každém umytí čisté a svěží už od kořínků, do hloubky revitalizované a s hydratovanými konečky.

Součástí řady ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY je očišťující maska, šampon, ultra jemný kondicionér a suchý šampon ve spreji pro okamžitý pocit svěžesti.


Užijte si očišťující rituál s novou řadou od Elseve Extraordinary Clay1. Maska


Svůj rituál Extraordinary Clay zahajte nanesením očišťující masky. Masku aplikujte přímo na pokožku hlavy, lehce vmasírujte a nechte působit 5-10 minut. Během této doby zvládne díky inovativnímu složení absorbovat 100 % nadbytečné mastnoty a nečistot. Maska očišťuje pokožku hlavy a zanechává vlasy viditelně hebké.
2. Šampon


Ve druhém kroku rituálu použijte šampon Extraordinary Clay, který během každého umytí důkladně čistí pokožku hlavy a vlasům dodává neuvěřitelnou svěžest trvající po dobu tří dnů. Navíc neobsahuje žádné silikony a vlasy jsou po něm lehké a hydratované.
3. Kondicionér


Účinky šamponu a masky ještě více podpoří použití kondicionéru Extraordinary Clay. Tato ultra jemná a vyživující emulze obalí vlasové vlákno, aniž by ho zatěžovala. Vlasy tak nepůsobí zplihle, ale naopak jsou vyživené od kořínků po konečky a vy si můžete užít jejich sametovou hebkost.
Okamžitá svěžest po ruce


Nestíháte ráno před cestou do práce nebo třeba po hodině jógy upravit své vlasy tak, jak by si zasloužily? I pro tyto chvíle má řada ELSEVE EXTRAORDINARY CLAY chytré řešení – suchý šampon ve spreji pro okamžitý pocit svěžesti! Stačí dobře protřepat a nanést ke kořínkům ze vzdálenosti 15 cm. Během dvou minut jsou vaše vlasy očištěné a získají ztracený objem a svěžest, která trvá.