Kdy jste se naposledy cítila vzrušená, uvolněná a neuvěřitelně bezstarostná?

Chuť na sex je přirozenou součástí života. Poznejte proto znamení, že ve vašem životě chybí dobrý sex:

Endorfiny

Stále vám něco chybí, ale vy přesně netušíte co, Někdy je to nepokoj, jindy nespokojenost ve vztahu, nebo jste zrovna single. Jednoduše vašemu tělu chybí endorfiny a správná stimulace.

Soustředění

Nemůžete se na nic soustředit? Netrápí vás porucha pozornosti, jen je vaše tělo naladěné na jinou činnost. Nemusíte nevyhnutelně myslet jen na sex, jen jednoduše cítíte nepokoj a nic víc vás nezajímá.

Sny

Budíte se celá zpocená s nepopsatelným pocitem? Ano, zdálo se vám o sexu a mnohdy ve spánku prožíváte velmi silný orgasmus. Vaše tělo se potřebuje zbavit stresu, potřebuje uvolnění, když se mu toho nedostává ve dne, poradí si v noci.

Masturbace

Pomůže, ale… Bohužel se jedná o dočasnou pomoc. Nikdy nenahradí vášnivé milování. Dotyk nahých těl, vůně těla, dotyky… jednoduše nenahradíte.

Výmluvy

Málo času, únava, stres… Zapomeňte na výmluvy, je jasné, že tělo si žádá svoje. Aby vztah fungoval musíte mu věnovat čas. A přiznejte si, že čas strávený skvělým sexem, rozhodně není promrhaný.

Pokud nemáte partnera, vykašlete se na čokoládu, hoďte se do skvělé nálady a hurá na lov! Už jen flirt ve vás vyvolá velmi zdravé pocity…