Jak nosit sněhule i ve městě a nestydět se za to...

Stejně jako ponožky v sandálech, tak i sněhule ve městě mohou na poprvé budit odpor. Nemusí tomu ale tak být. Ponožky do sandálů už se pomalu začínají protlačovat i na mola světoznámých návrhářů a značky jako Timberland, Moon Boot, UGG a další, nám již dávno dokazují, že pořádné zimní boty nepatří jen do lyžařských středisek, ale i do rušných městských ulic.

Může se zdát náročné sladit takové boty se zbytkem outfitu, ale je to velmi jednoduché a zároveň stylové.

info@imaxtree.com

Farmářky


Je těžké si představit, že ještě před pár lety byste takové boty hledali jen u dělníků, s nánosem bahna a možná i malty, a ne ve skříni téměř každé mladé dívky. Jejich typická barva, odstín žluté, připomínající velbloudí srst, je to první, co na nich zaujme. Pokud velbloudí není váš oblíbený odstín, nezoufejte, protože Timberlandy seženete snad ve všech barvách- dokonce i se třpytkami a kamínky. Jejich silná stránka je pohodlí a samozřejmě teplo a o to nám v zimě jde. Jak je sladit do města? Skoro už klasická kombinace je s džínami, měkoučkým oversized svetrem a péřovou bundou. V teplejších dnech neuděláte ani chybu v kombinaci s tmavýma silonkama, sukní a košilí.

Sněhule


Chvíli se může zdát, že se zrovna chystáte nazout snowboard a vyrazit dolů ze svahu, ale jak to tak bývá, zdání klame. Italská značka Moon Boot vyrábí boty z velmi lehkých a zároveň hřejivých materiálů. Vypadají skvěle s větší zimní bundou (případně se svetrem) a uplýma kalhotama. Další možnou variantou, jak tyhle boty nosit,je vzít si k nim pořádný Teddy coatu, nebo kožich. Hlavně nesmíme zapomenout na čepici s velkou bambulí, která každý váš outfit stylově doplní, a co si budeme povídat, i skvěle zahřeje.

  16:10,  aktualizováno  21. března 2019 8:17