Patříte k takzvaným ledňáčkům, kteří se s příchodem nového roku dávají předsevzetí, že zhubnou? Nejste v tom určitě sami. Posilovny a fitka praskají ve švech. V únoru a březnu však zájem nováčků opadá a přibývají výmluvy na únavu a nedostatek času. Pokud je i toto váš případ, nevěšte hlavu. Máme pro vás tipy, jak mít letos dobrý pocit ze svého těla bez stresu a výčitek.

Začátky hubnutí a formování postavy jsou těžké. Většina lidí skončí s cvičením a zdravým stravováním dřív, než se stačí dostavit první výsledky. S tím vám pomohou procedury estetické medicíny, které urychlí odbourání přebytečných kilogramů. Zároveň si poradí s vypnutím kůže a odstraněním celulitidy, kterých se pouhým cvičením těžko zbavuje.

Udělejte první krok k postavě snů

Základem úspěchu je rozhodnout se, sebrat odvahu a objednat se na nezávaznou konzultaci, kde vám odborník poradí, jaká procedura by byla pro vaši problematickou partii nejlepší. Zároveň se dozvíte, kolik vás ošetření bude stát a jaké výsledky lze od něj očekávat. Nerozhodujte se podle obrázků či diskusí na internetu. Informace tam jsou neověřené a do značné míry zkreslené.

Liposukce BodyTite vypne kůži a vyhladí celulitidu

Liposukce je chirurgický výkon, při kterém operatér odsaje přebytečný tuk z problematické partie. Výkon probíhá v celkové narkóze a trvá 30 až 60 minut. Nové tukové buňky se již netvoří, takže efekt operace je trvalý. U starších pacientů nebo při větším objemu odsávaného tuku se používá speciální radiofrekvenční liposukce BodyTite, která dokáže vypnout a vyhladit kůži nad odsávanou oblastí. Díky tomu odpadá riziko povolené kůže.

Tuk vám může i slušet. Nevěříte?

Pokud toužíte nejen po štíhlejším těle, ale i plnějších prsou nebo vyhlazení vrásek, je pro vás ideálním řešením lipotransfer. Při tomto výkonu se liposukcí odsátý tuk použije jako přirozený výplňový materiál, který dokáže modelovat nebo dokonce zvětšit poprsí, tváře, rty nebo vyhladit vrásky v obličeji. Lipotransfer do prsou patří mezi mé nejoblíbenější výkony, řeší problém proporcí těla a jeho výsledky jsou úžasné," říká plastický chirurg Asklepionu MUDr. Helena Singerová.

Kryolipolýza vás zbaví tuku bez skalpelu

Ne všichni potřebují po Vánocích shazovat kilogramy tuku, ale většina z nás má nějakou problematickou partii, kterou by chtěl zmenšit. Pomoc nabízí kryolipolýza neboli neinvazivní liposukce, která vám pomocí mrazu pomůže odstranit tuk právě tam, kde nejvíce potřebujete. Lékař přiloží na danou oblast speciální hlavici, která nasaje přebytečný tuk a šetrně ho podchladí. Nízká teplota tukové buňky poškodí a ty jsou postupně odplavovány lymfatickým systémem z těla pryč. Výsledný efekt se dostaví do dvou měsíců.

  13:17,  aktualizováno  24. března 18:21