Čím dál více žen se zajímá o složení své oblíbené kosmetiky. Sledují nejen její účinky, ale především potřebují vědět, jaký původ složky přípravků mají. 50 žen otestovalo 100% veganské produkty z nové řady Garnier bio. Jak dopadl výsledek?

Nová řada Garnier bio obsahuje to nejlepší z pečlivě vybraných ingrediencí, levanduli, chrpu a tymián z Francie, arganový olej z Maroka, citronovou trávu ze Srí lanky a konjac (zmijovec) z asijské vysočiny. Složení je 100% veganské, což znamená, že neobsahuje žádné živočišné složky ani produkty z nich. Jde tu hlavně o přírodu a přesvědčilo se o tom 50 testujících žen, které měly možnost novinky od Garnier zdarma vyzkoušet!

S blahodárnými účinky přírodních látek pracuje celá řada Garnier bio. My ale ženám, které se zapojily do našeho testování, vybrali přípravky na míru - podle toho, jestli je jejich pleť suchá a citlivá, nebo normální smíšená až mastná:

Balíček pro normalní, smíšenou až mastnou pleť obsahoval:

Externí obrázek


1. vyvažující hydratační krém s bio olejem z citronové trávy

2. detoxikační mycí gel s bio citronovou trávou

3. zkrášlující tonikum s bio tymiánovým olejem

Pro suchou a citlivou pleť se skvěle hodí:

Externí obrázek


1. denní krém proti vráskám s bio levandulovým olejem

2. vyživující hydratační krém s bio arganovým olejem

3. pleťový olej s bio levandulovým olejem

A jaké výsledky testování přineslo?

84% testujících žen označilo vůni přípravků jako příjemnou.

Drtivá většina (96%) žen uvedla, že přípravky splnily jejich očekávání. Těmi byly především hydratace, zpevnění, zklidnění, vyhlazení, výživa a očista pleti.

98% z vás by vyzkoušené přípravky doporučilo své kamarádce.

  11:36
Témata: kosmetika