Koupaliště je nejlepším místem k seznámení. Abyste však muže zaujala, je potřeba mít plavky, které upoutají jeho pohled. A letos to bude hračka. V módních kolekcích totiž naleznete nespočet rafinovaných kousků v nichž budete nepřehlédnutelná.

Jaké jsou aktuální trendy?

Květinové a zvířecí vzory, proužky, batikování, detaily z krajky, hebké sametové látky a žebrování jsou hitem této sezóny. 

Mezi horními díly vedou plavky typu bandeau. Topy bez ramínek se nabízejí v mnoha podobách. Pokud si přejete vykouzlit bujný dekolt, sáhněte po svršku s kosticí. Ta zajistí ňadrům pevnou oporu. Push-upky jsou ideální volbou pro opravdu velmi malá prsa. Podprsenky s vycpávkami udělají učiněné divy. 

Klasikou zůstávají trojúhelníkové bikiny. Ty lichotí pevnému poprsí. Smyslnou variantou jsou horní díly ve stylu topu s průstřihem uprostřed. Mezi barvami vévodí červená, růžová a bílá. Vedle nešlápnete s nesmrtelnou černou.

Tezenis

Tezenis

Volánky, šňůrky, třásně a jiné detaily

Letošní plavkové kolekce se pyšní zajímavými prvky, jež dodají modelu jedinečnost. U podprsenek se nejčastěji setkáte s decentními volánky, šňůrkami, překřížením látky či sexy síťovinou. Efektně vypadají horní díly na jedno rameno.

Módní tip: Pokud se trápíte kvůli malým ňadrům, vyberte si plavky ozdobené volánkem v dekoltu. Opticky přidají na objemu. Zdůrazněte své smyslné ženské křivky za pomoci kalhotek s vysokým pasem ve stylu pin-up. Ty vykouzlí dechberoucí křivky a navíc zakryjí špíčky na bříšku. 

Bershka, 748 Kč

Bershka, 748 Kč

Témata: prs, plavky, hračka