Vysoké teploty, minimum oblečení, maximum odhalené pokožky. Předveďte ji v plné nádheře!

Zjemněte ji

Zdravá a zářivá pokožka je taková, která je hladká a jemná. To dosáhnete tělovým peelingem - na trhu jich existuje celá řada - od exfoliačních sprchových gelů, až po krémy. Nanášejte je na vlhkou pokožku a začínejte od chodidel směrem nahoru. Tahy veďte krouživými pohyby tak, abyste pokožku zbytečně nedřela. Velmi oblíbené jsou nyní kávové peelingy, kdy v kávě obsažený kofein pokožku také zpevňuje a oleje ji už při aplikaci vyživují. Velmi oblíbený způsob obrušování kůže je i přírodním sisalovým kartáčem nasucho. Dělá to tak například i herečka Gwyneth Paltrow.

Hydratujte

Po peelingu, i když měl vyživující složení, byste pokožku ihned měla hydratovat. Péče se totiž do vlhké kůže lépe vsákne. Se zajímavou novinkou přišla nedávno značka Nivea. Jejich pečující pěny mají nadýchané složení, které taje na pokožce a ihned se do ní vstřebává. Nemastí, takže se ihned můžete oblékat, což oceníte zejména ráno, když spěcháte do práce.

Dodejte pokožce barvu

Pokud nemáte čas na slunění, dodejte kůži jemně opálenou barvu. Nemusíte ale hned sahat po samoopalovacích přípracích, ale po těch, které pečují a jemně pokožku tónují. Takový je například tónovací tělové mléko Dove DermaSpa Summer Revived Shimmer. Pokožku vyživí, jemně samoopálí a ještě ji díky jemným třpytkám dodá krásně zářivý vzhled. Tento typ přípravků doporučujeme používat i tehdy, když už opálená jste. Zvýrazní totiž barvu a odstín vašeho opálení!

 

  11:43,  aktualizováno  24. března 2019 15:10