Jako když malíř maluje na plátno, vy můžete malovat na své vlasy. Ptáte se jak? S pomocí originálních produktů Colorista Washout nebo Colorista Hair Makeup od L´Oréal Paris. Ať patříte mezi módní experimentátorky, ráda měníte účesy nebo se chcete odlišit na nejrůznějších akcích, máte možnost si pohrát s vynikající škálou barev a přírodní tón vlasů proměnit na ohromující odstín.

Extravagantní look

Barvu na vlasech už nemusíte mít permanentně, ale můžete použít takovou, která se po několika týdnech vymyje. O to více můžete být při výběru odstínu odvážnější a barvu vlasů sladit třeba s kabelkou. Vymývatelná barva Colorista Washout se nabízí v šesti extravagantních odstínech – modré, dvou odstínů růžové, tyrkysové, fialové a vínové. Barvu si zvolíte podle typu svých vlasů. Nejzářivějších tónů dosáhnete na světlých až středně hnědých vlasech. Pokud však máte hřívu tmavší, nic se neděje. I vy můžete směle popustit uzdu své fantazii a s barvami si pohrát. Abyste dosáhla co nejlepšího výsledku před aplikací barvy Colorista Washout, vlasy nejprve zesvětlete speciálním přípravkem pro brunetky, nazvaným Colorista Brunette Bleach.

Externí obrázek

Tip: Pokud chcete barvy Colorista Washout střídat častěji nebo urychlit jejich vymytí, použijte odbarvovač na vlasy Colorista Remover. Odstraní poslední zbytky barev Colorista Washout a poradí si i s těmi nejodolnějšími odstíny jako je modrá nebo vínová. Odbarvovač můžete znovu použít nejdříve za tři týdny.

Každý den jiná

Další vychytávka, která vám umožní vystoupit z davu a odlišit se, se nazývá Colorista Hair Makeup. Můžete si s ní pohrát stejně jako s líčením očí nebo rtů. Přípravek v podobě hustého gelu se velmi snadno nanáší a jeho účinek uvidíte okamžitě. Díky němu mohou vlasy získat oslňující metalický odstín, případně dramatický matný tón. Obarvit můžete třeba jen ofinu nebo pár pramínků vlasů. Celkem dvacet odstínů můžete vzájemně kombinovat a po zaschnutí barvy ihned použít kulmu nebo žehličku. Vaše hříva tedy zůstává zcela v rukou vaší fantazie. Kreativitě se meze nekladou.

Externí obrázek
  10:29
Témata: účes