Máme pro vás sedm věcí, které si začnete zase užívat.

1. Přestavte byt

Začněte honem, než vám práh překročí někdo, kdo si bude vyhrazovat právo vám do toho mluvit. Vymalujte přesně na ty barvy, o kterých jste dlouho snila, vyberte nábytek ve ‚svém‘ stylu. Fakt, že se nemusíte na nikoho ohlížet, vám dá tvůrčí svobodu. Nehledě na to, že akt přestavování hnízda patří podle psychologů k nejúčin­nějším lékům na splín duše.

2. Kdopak tady jí?

Jen vy, jen to, co sama chcete, a jen když máte chuť nebo hlad. Je dočasný konec starostem, co uvařit dnes, zítra, pozítří, k obědu, k večeři…

 

3. Chvála přirozenosti

Učešte si culíčky do gumiček s beruškami, choďte doma v papučích tvaru roztomilých pejsků, vytáhněte flanelové pyžamo s medvědem na břiše. Neříkáme, že byste měla rezignovat na vzhled – ani nápad. Jen si neváhejte udělat pohodlí přesně podle svých představ. V soužití s partne­rem si 80 % žen do pětatřiceti let dává pozor na svůj vzhled i doma. Tak proč se teď trošku neuvolnit? Je osvobozující nezavírat dveře koupelny pokaždé, když si holíte nohy, pohybovat se s kosmetickou maskou po celém bytě a sem tam klidně přespat v natáčkách.

  8:32,  aktualizováno  24. března 2019 16:10