Protože šťastní můžeme být všichni!
V dnešní době toto tajemství používá mnoho podnikatelů, sportovců a celebrit, ale historicky vzato se tímto tajemstvím řídili už králové, císaři i faraoni.

Určitě nám dáte za pravdu, že jste se v dětství setkali s otázkou „ A čím by si chtěla být?.“ Každá holka měla velké sny a plány, a tak sebevědomě řekla, že by si přála být baletkou, herečkou, nebo princeznou. Jenže čas uháněl a dostali jsme se do bodu, kdy jsme si museli vybrat dostit zúžený směr, ve kterém se sny pomalu rozplývaly a ony věty "Buď raději učitelkou, to je jistota..." nás pronásledovaly každým dnem.

Velký obdiv patří lidem, kteří ne nebáli jít za svým snem a těm, kteří se řídili rozumem, ale stále v sobě mají nutkání něco ve svém životě změnit a vydat se vlastní cestou.

A jestli mezi ně patříte i vy, co chcete něco změnit a odhalit tajemství šťastného života, pomohou vám tyto knihy, ve kterých jsou i skutečně inspirativní příběhy lidí, kteří vám dodají odvahu a sílu, jít si za svými sny i když vám nikdo jiny nevěří.

Tajemství pro mladé

Než proniknete trochu hloub do této krásné problematiky, doporučujeme si přečíst knihu Tajemství pro mladé. Je napsána srozumitelně a každý proces je vysvětlen a když začnete, nebudete se moci odtrhnout.

Ke kapitolám se vážou příběhy hrdinů a také skutečné příběhy lidí.

Příběh hrdiny jménem Walt Disney – Všichni známe Disney pohádky, ale málokdo ví, jak vznikly a kolik toho musel Walt unést na ramenou, než vznikl myšák Mickey, kterému je už 90 let!

Walt Disney dokázal, že i lidé z Hollywoodu a Wall Street se mohou mýlit, pohlédl do očí výsměchu, bankrotu i krádeži svých nápadů. S bratrem Royem vybudovali studio v pouhých jednadvaceti letech. Vytvořil seriál o králíkovi Oswaldovi, ale jeho distributor mu postavičku ukradl a s sebou vzal i celý jeho tým. Mnoho lidí by se nechalo zastrašil, ale Walt vytrval a v té době vytvořil mluvící myšku a fenomén byl na svět! Proto se také Walt Disney se řadí mezi největší snílky světa.

„Pokud si to dokážete představit, dokážete to i udělat. Nikdy nezapomínejte, že tohle všechno začalo jedním snem a jednou myší.“ Walt Disney – tvůrce filmů, podnikatel

  10:57,  aktualizováno  24. března 2019 15:12