Propadněte kouzlu totoho úžasného sportu i vy!

Nebudete potřebovat make-up

Běhání, přísun kyslíku a rozprouděná krev v pokožce vás udělají krásnější. Obličej získá zdravou, zářivou, narůžovělou barvu, takže už nebudete potřebovat make-up ani tvářenku.

Budete mít lepší náladu

Endorfiny, endorfiny a endorfiny! To jsou hormony dobré nálady, které se při běhu vyplavují do těla. Garantujeme, že když doběhnet,e budete na začátku možná zničená fyzicky, ale nabitá energií, dobrou náladou a pusu budete mít od ucha k uchu.

Vyčistíte si hlavu

Pokud jste měla přes den straosti, nějaký splín nebo pokud se trápíte kvůli lásce, je běhání nejlepším čističem hlavy. Když běžíte, všechny problémy se rozpouštějí jako tající led a na konci běhání jsou se zdají o tolik malichernějšími a menšími. Je to také skvělý pomocník při učení. Když už hlava nemůže, vyběhnete. Bude pak zase fungovat na plné obrátky.

Najdete spoustu (nejen) přátel

Běžecká komunita je velká. Běžci si tykají a zdraví se, i když se neznají. Často je běh skvělým tématem k hovoru a uvidíte, s kolika novými lidi se seznámíte. A možná potkáte i lásku.

Zpevní se vám postava

Při běhu se skvěle ztrácejí přebytečná kila. Je však nutné vydržet aspoň 45 minut v pohybu. Klidně můžete běh střídat s chůzí. Po ztracených kilech se bude postava zpevňovat a rýsovat.

 

  11:35,  aktualizováno  24. března 2019 15:05