Diskuse k článku

Jak se vám líbí hra Grigori's Tale?

Ruské mrazivé oblasti nejsou zrovna nejvíce hostinným místem k životu, zvlášť, když je ve vašem okolí mnohonásobná přesila nepřátelských vojenských jednotek. Navíc platí jediné pravidlo - buď přežijete vy nebo oni.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

holy.j

mira
zdar
0/0
1.1.2008 7:20

Rusnak

plnehry.cz
Nelíbí se mi, jakým směrem se pohly v poslední době plnehry.cz... Už mi to připadá spíš jako recenzovační server k tématickým ptákovinám (fakt nechápu, co má za smysl vybírat k recenzím podřadné hry - ne všichni vyplodí herní pecku, ale takový je bohužel život, třeba příště), než jako server o ""plných"" hrách. Dřív se tu řešily hry, které byla skutečně radost hrát a byly/jsou to perly mezi freewarem! Netvrďte mi, že už takové hry došly! Jen na sourceforge a jiných freeware project serverech jsou jich desítky, možná stovky! Když už neumíte hledat přes google (nj, v 1 člověku se blbě hledá :), tak si nechte doporučit čtenáři!
0/0
31.12.2007 8:31

Lubomír Hauerland

RE
Zdravím, pokud máte tipy na kvalitní hry, jistě je uvítáme. To, že je jich stále méně je bohužel fakt, mnozí vývojáři se přeorientovali na tvorbu shareware a online her. Stačí se podívat na českou freeware scénu a množství vydáváných titulů. U projektů na sourceforge narážíme na problém s verzováním: zatímco někdy je plně hratelná lafa verze, jinde často padá ještě verze 0.99. Bohužel těch, co magickou a pro nás oficiální jedničku překročí, je málo a mnoho z nich u nás již recenzi má.
0/0
31.12.2007 10:58

Alena Varkočková

RE
Opravdu si nemyslím, že by byl výběr her na PH tak kritický, ba právě naopak. Snažíme se vybírat to nejlepší a pokud tě k podobné úvaze navedla právě hra, u níž takto komentuješ ... beru že možná nepatří k tomu žánru, který preferuješ. V měřítku současné freeware scény (a případně té GM) se jedná o projekt více než slušný - hold není každý den posvícení, abychom přinášeli devítkové hry a nebo případně dávali devítky hrám, které si to nezaslouží, jako se to praktikuje třeba někde jinde ;-). A fakt, že kvalitních freeware projektů (zvlášť těch klasicky programovaných - rozuměj ne tvořených za pomocí Gamemakeru a jim podobných) rozhodně ubývá. Pro příklad můžeš zavítat na Ceské-Hry.cz, komunitu sdružující české freeware vývojáře - a kvalitní hry v sekci projekty za posledních několik měsíců by jsi spočítal na prstech jedné ruky a dost možná by ses ani k pěti nedostal (a kdysi tato sekce praskala ve švech). Takže možná není chyba až tak na naší straně a stěžovat by si zasloužilo právě mezi vývojáři.
0/0
1.1.2008 9:17

Najdete na iDNES.cz