Diskuse k článku

Execution – Připravit! Zamířit! Rozmyslet! Pal!

Máte chuť na dalšího z nesčetných nepřátel, kteří hrdinně i jinak zemřeli na monitorech počítačů vaší rukou?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

klukcz

zajímavé

a má to i jnou možnost? na jinou variantu ukončení než střelbu do odsouzeného jsem nepřišel.a další šance nějak není

0/0
18.7.2011 13:27

Untouchable

Re: zajímavé

Escape;-)

0/0
18.7.2011 14:01

Untouchable

Execution

Pěkná recenze! Přesto jsem ho oddělal:-/

0/0
17.7.2011 21:45

Dorian88

díky

Díky za pochvalu, jsem rád, že se článek líbí a ano, souhlasím kvalita obou jmenovaných je minimálně trestuhodná. Je pravda, že PH jsou trošku otevřenější, než třeba Bonusweb, tam by takovýto článek ani omylem neprošel, zvlášť, když na poutacím fotu nejsou polonahé asiatky.:-)

0/0
17.7.2011 20:15

příšero!!!

Re: díky

Vy jste autorem článku? Pokud ano, pak bych se rád zeptal, jak bylo těžké prosadit recenzi ve formě úvahy? Přecijen jde o relativně originální počin, podobně jako samotná hra vybočuje z řady.

Nicméně bych řekl, že na BonusWebu by dokázal upoutat pozornost i kratší esej, či úvaha svou tématikou samozřejmě dotýkající se herních témat - podobně jako teatrální černá kronika, která má však tu nevýhodu, že vytváří kolem bonuswebu bulvární opar a snižuje jeho věrohodnost apod. - a nejsem si zcela jist jestli je toto vhodné u herního webu - možná to zvyšuje ekonomický potenciál, ale také by to mohlo být z dlouhodobějšího hlediska likvidační. Těžko říci z mé pozice.

0/0
17.7.2011 22:36

Dorian88

špína kanálu novinářského

Ahoj. Pokud můžu ze zkušenosti říct, tak pokud jde o podobné články jako je tento na PH, tak v tom není zase takový problém (I když jsem si nebyl jistý, jestli mi za takovou recenzi/nerecenzi zaplatí;-D), ale pokud jde o BonusWeb, tam je situace diametrálně odlišná. Podobný článek, by se tam prosekával pomyslnou džunglí odporu velmi složitě.

Je to dáno tím, že PH mají narozdíl od jejich matěřského herního serveru jiné vedení a jsou daleko více "otevřenější". Můj kolega Ladislav Loukota, který píše nějaké články i na BonusWeb by mohl vyprávět. Tam jsou podrobovány kritice i názvy článků a obrázky! O tématech nemluvě. A ano, BW je velmi bulvární. Musím se přiznat, že souhlasím s vámi, specializovanému serveru jako je BW to moc nesluší. Bohužel jde pouze o "sledovanost" a tu by "recenze" ve tvaru úvahy podle názoru vedení BW asi moc neměla. ;-(

0/0
7.8.2011 14:22

příšero!!!

Vynikající úvaha!

Vynikající úvaha/recenze! R^ Řekl bych, že toto je daleko lepší způsob přinutit někoho k zamyšlení, než titulek "Matka nechala dítě hladovět kvůli WoW." - Tedy je minimálně kultivovanější. Je hezké, když po dohrání hry a dočtení recenze proud myšlenek nepřestává vířit kolem daného tématu. Podobné články byste mohli dát čas od času i na hlavní stranu s palcovým titulkem. Jsem si jistý, že by se kolem něho strhla diskuse (doufejme, že rozumná...ač tomu tak nebývá vždy) a i ti, kteří by se do diskuse nezapojili by si ji přečetli...

0/0
15.7.2011 10:42

hightower6

Re: Vynikající úvaha!

No rozumné diskuze tu zrovna moc nebývají :) Ale jinak, jelikož kvalita bonuswebu a idnesu je mizerná tak čtu akorát ty diskuze. On se člověk u nich někdy i nasměje :)

0/0
15.7.2011 21:39

duch zavražděného iuose

hmm

souhlas s vámi oběma R^

0/0
16.7.2011 12:09

hightower6

Re: hmm

Mě tu nejvíc dostávaj ty flamewary mezi IARkem a někym ;-D

0/0
17.7.2011 12:23

příšero!!!

Re: Re: hmm

Také jsem se kolikráte podivoval nad zdejšími hádkami. Když vidím příspěvek typu: "Další hra zkažená konzolemi," tak je jasné, co bude následovat. Negativní nádech diskuse navíc hojně podporuje naprostý disrespekt mezi jednotlivými účastníky debaty. Pokud se někdo v argumentaci zmýlí, tak se na onoho chudáka okamžitě sesype hned několik příspěvků typu: "vzpamatuj se" apod. místo aby byl tento chybný argument slušně vyvrácen vysvětleným protiargumentem... Já osobně chodím do těchto diskusí kvůli interakci s dalšími lidmi - získat další cenný úhel pohledu. A nerozumím tomu, jak by mi k tomuto cíli mělo dospět zesměšňování lidí, co na mé příspěvky reagují, či dokonce jejich urážením. Je to dokonce v naprostém rozporu! Agresivní příspěvky způsobí, že se obě strany stanou automaticky zaujatějšími a nepřístupnějšími vůči názorům opačným těch jejich. A jaký je potom cíl diskuse? Nemyslím, že by toto bylo neznámou, tedy netřeba to ani vyslovovat.

0/0
17.7.2011 20:17

hightower6

Re: Re: Re: hmm

Přesně. Diskuze by tu měli být od toho, aby se hráči podělili o názory mezi sebou o hře/programu... A ne zbytečné flamewary. Sakra já se chci dozvědět něco o hře od hráčů at mam větší rozhled, a ne číst příspěvky typu : "haha na to vašem xboxu máte strašnou grafiku". Koho to proboha zajímá? Já chci vědět jak se to hraje, jestli to za ty peníze stojí apod. Bohužel k tomuhle bonusweb neslouží. To je akorát prachsprostej bulvár tvářící se jako herní server. A abych mu nekřivdil, ano i zde se objeví recenze, bohužel na velmi nízké úrovni. Ale to už je offtopic.

0/0
17.7.2011 20:45

příšero!!!

Re: Re: Re: hmm

* pardon, nechtěl jsem napsat "dospět", ale "prospět"

0/0
17.7.2011 22:04

Najdete na iDNES.cz