Hledá se Nemo: Nemova škola hrou

  12:00aktualizováno  26. února 12:33
Tato hra je určena pro ty nejmenší, ve věku 2-5 let, kteří mají možnost vydat se společně s Nemem a Dory poprvé do školy. CD Projekt jí koncem března 2006 přinese v kompletní lokalizaci včetně dabingu.

Nemo jde poprvé do školy a Ty musíš jemu a Dory pomoci sbírat snímky obyvatel moře a dalších věcí. Cestou si můžeš zahrát řadu drobných her, jako je například Perlino bingo s úhoři, kuželky s mušlemi, skákání po želvách ve Východoasijském proudu a nakonec se na rejnokových zádech vrátíš na korálový útes. Přitom si můžeš fotografovat různé mořské tvory a zařadit si je do alba, kde je lze všelijak upravovat.
PC hra Hledá se Nemo: Nemova škola hrou je určena pro ty nejmenší, ve věku 2-5 let, kteří mají možnost vydat se společně s Nemem a Dory poprvé do školy. Zábavnou formou a s pomocí Nema a Dory se naučíte poznávat obrázky, písmena, číslice, počítat a odhalíte i základy matematiky.
Hru v ČR bude distribuovat firma CD Projekt a to v kompletní profesionální české verzi, což znamená texty, manuál, menu a to vše včetně dabingu. Vydání je plánováno na konec března 2006.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Hry dle filmu (nebo obráceně) se vydávají velmi často, jsou dobrým lákadlem i pro občasné hráče, kterým dozajista...

Najdete na iDNES.cz