The Sims + datadisky

  12:00
Jak všichni asi již víte, postupně dokončujeme překlad jednoho datadisku za druhým, překlad je nejprve vydán na CD Gamestaru a později i zde. Dnes jde o patch na kombinaci hry The Sims + Living Large + House Party + Hot Date.

The Sims - větší obrázek ze hry

8. 12. 2004
Jak všichni asi již víte, postupně dokončujeme překlad jednoho datadisku za druhým, překlad je nejprve vydán na CD Gamestaru a později i zde. Ani tento měsíc není vyjímkou a vy si zde již zcela bez problémů můžete stáhnout další skládanou češtinu několika datadisků naráz. Jde o patch pro kombinaci hry The Sims + Living Large + House Party + Hot Date. Pozor, aby čeština šla aplikovat, musíte mít nainstalovanou původní hru +všechy tři datadisky, na jinou kombinaci datadisků čeština nefunguje !!!
Samozřejmě vám napříště připravíme zase nějakou kombinaci, pořád je z čeho vybírat:-)
Za XSTeam Xyxyxao

24. 10. 2004
Češtinu do prodejní verze hry The Sims: Deluxe (obsahuje datadisk Livin Large) a The Sims: Double Deluxe (obsahuje datadisky Livin Large a House Party a CD s bonusovými předměty) jsme připravili také v našem týmu pro prodejní server Gameexpres.CZ a nyní jí vydavatel uvolnil skrze server Hrej.CZ i pro internet. Takže se na její stahování vrhněte a užijte si to.
Za XSTeam Xyxyxao

1. 10. 2004
Vážení čtenáři a především příznivci hry The Sims. Po několika týdnech, přerušených mým zkouškovým obdobím se podařilo dokončit češtinu do dalšího datadisku a překlad The Sims + Living Large + House Party je na světě a nyní i na internetu.
Pevně doufám, že se bude líbít a že o ní bude stejný zájem jako o předešlé češtiny.
Za XSTeam Xyxyxao

10. 8. 2004
Abych ukrátil čekání na vydání češtiny, připravil jsem asi 1.30 minutové video (2 844 kB) z přeložené hry The Sims House Party, kde se můžete pokochat, jak Simáci komunikují česky :-)
Byla zahájena též práce na 3. datadisku Hot Date, přeloženo je asi 50% textů, samozřejmě, kdo se chce připojit či pomoci testovat může, není problém. Stačí když nám napíšete na mail.
Za XSTeam Xyxyxao

9.7.2004
Právě dnes vám mohu s potěšením nabídnout češtinu určenou pro The Sims: Livin' Large, která minulý měsíc vyšla na Gamestaru. Ovšem dnes nabízená verze češtiny je malinko upravená oproti té na CD, v předchozí verzi docházelo k výpadkům textur, například u voodoo panenky, džina a jiných, teď už je problém vyřešený. Doděláváme i datadisk House Party a zároveň rozjíždíme i překlad datadisku Hot Date. Takže držte palce ať vše dobře dopadne.
Za XSTeam Xyxyxao

31.5.2004
Po domluvě s Gamestarem byla právě uvolněná čeština pro základní verzi hry The Sims. Jedná se o verzi již opravenou, kde je odstraněno několik chybek. Tuto verzi najdete i na CD Gamestaru 63 spolu s češtinou do datadisku The Sims: Livin' Large, ale to již víte z minula.
Mám také radostnou novinu - podařilo se mi vyřešit problém s diakritikou, takže od příšti verze se můžete všichni těšit na kompletní překlady s háčky a čárkami. Nepotěší to naší korektorku Naďušku, která bude muset znovu projít všechny textiky a opravit je :-)) Ale co by pro hrace, a hlavne hracky, neudělala :-))
Za XSTeam přeje příjemnou zábavu Xyxyxao.

7.5.2004
Vážení fanoušci této velmi populární hry. Jak už jsme slíbili na počátku, budeme se snažit pro vás přeložit celou serii, tedy včetně všech datadisků, hry The Sims. Překlad základní verze The Sims byl dokončen ( překlad vyšel na GameStaru 62 ) a zároveň jsme také dokončili překlad prvního datadisku The Sims: Livin' Large.
Takže překlad The Sims + LL by se měl objevit na GameStaru 63, vše už je připraveno. Dále jsme započali práce na druhém datadisku s názvem House party. Takže jako obvykle, kdo se v The Sims vyzná, umí dobře anglicky, klidně se může do překladu zapojit - kontakt - xsteam@centrum.cz.
Za XSTeam informoval Xyxyxao.

The Sims - větší obrázek ze hry

13.3.2004
Protože o češtinu do této hry je skutečně zájem, snažím se vás zásobovat pravidelnými informacemi co nejčastěji. Proto jsem zde s další várkou. Jak jsem říkal na počátku že čeština bude mít několik desítek MB, tak to padá, pomocí speciálního patchovací programu má kompletní čeština pouhých 300 Kb. A protože už jsme témeř ve finále, potřebuji zahájit co nejdříve betatesty a k tomu by se hodila pomoc několika fanoušků hry. Pokud máte tedy zájem na tom, pomoci při dokončení češtiny, respektive její kontroly a vyhledávání chybek, ozvěte se mi na email mailto:mailto:xsteam@ccentrum.cz, případně to můžete zkusit i na ICQ, najdete mě pod UIN 94958066.
Další zajímavou zprávou je informace o tom, jsem začali překládat první datadisk k The Sims s podtitulem The Sims: Livin' Large (však jsme to slibovali už na začátku překládání), takže kdo se bude chtít do překladu zapojit, může. Kontaktovat opět na stejném místě.
Závěrem jen už drobnost, přidal jsem dalších 8 nových obrázků, tak se můžete zase trochu pokochat:-).

Za XSTeam Xyxyxao

Download češtiny do hry The Sims + Living Large + House Party + Hot Date (2 066 kB)

Download češtiny do hry The Sims + Living Large + House Party + Hot Date skrze stránky serveru Gamestar.

Download češtiny do hry The Sims: Double Deluxe skrze stránky serveru Hrej.CZ.

Download češtiny do hry The Sims: Deluxe skrze stránky serveru Hrej.CZ.

Download češtiny do hry The Sims + Livin' Large + House Party (1 533 kB)

Download češtiny do hry The Sims + Livin' Large + House Party skrze stránky serveru Gamestar.

Download češtiny do hry The Sims: Livin' Large (949 kB)

Download češtiny do hry The Sims: Livin' Large skrze stránky serveru Gamestar.

Download češtiny do hry The Sims (607 kB)

Download češtiny do hry The Sims skrze stránky serveru Gamestar.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autorů češtiny, XS Teamu, díky za návštěvu.

A zde si můžete prohlédnout slíbenou várku obrázků z již přeložené části
The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry The Sims - větší obrázek ze hry

Autor:
  • Nejčtenější

Zachránil roubený hostinec díky svému nadšení a špičkovým řemeslníkům

7. listopadu 2019

Bývalý hostinec v údolí Mohelky se v roce 2014 rozhodl zachránit mladý historik Jan Havelka spolu s...

FastStone Capture

26. června 2018  6:23

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů....

Prey

26. června 2018  6:23

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v...

Gom Player

23. června 2018  15:07

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Čechy poznám podle outdoorové módy. Nosí ji bohužel i ženy, říká Kerekes

Vica Kerekes (43) si postěžovala na to, že Češi nosí outdoorové oblečení často i na místa, která k tomu nejsou vhodná...

Když se prohlížíme s manželem nazí, jsem smutná, říká herečka Želenská

Olgu Želenskou (63) znají čeští diváci především z dabingu nebo z jejího zájezdového divadla Háta. Objevila se i v...

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Bianca Censori opět pobuřuje, ukázala prsa i klín v průsvitných šatech

Bianca Censori (29) se nahoty nebojí. Manželka rapera Kanyeho Westa (46) odhalila bujné poprsí i klín v průsvitném...

Roman Šebrle ukázal novou lásku, s kolegyní z práce vyrazili do Málagy

Roman Šebrle (49) je po čase opět šťastně zadaný. Jeho partnerka se na Instagramu pochlubila společnou fotkou z...