NHL 06

  12:00aktualizováno  20. prosince 10:28
Dnes vydáváme další opravnou verzi češtiny do této hry. Čeština dostala číslo 1.2. Pozor tato čeština je určena pro evropskou verzi hry ! Korektní instalaci poznáte, že na úvodní obrazovce při zapnutí NHL 06 je uvedeno ,, Překlad CZ v1.2 ,,

NHL 06 - větší obrázek ze hry

21.12.2005

Právě vydáváme opravnou verzi češtiny. Jde o verzi 1.2 ( 20. 12. 2005 ), kde je upraveno herní menu a údaje přímo ve hře. Opravný patch byl zhotoven na základě odezvy komunity hráčů NHL, jelikož původní verze obsahovala nehokejové pojmy nebo chyby.

Pozor tato čeština je určena pro evropskou verzi hry ! Korektní instalaci poznáte, že na úvodní obrazovce při zapnutí NHL 06 je uvedeno ,, Překlad CZ v1.2 ,,
Pro majitele US verzí máme smutnou zprávu. K vydání této verze nám nebyl dán souhlas od EA Česká republika.
Zjištěné chyby a připomínky zasílejte na náš e-mail. Zaslat můžete chybný text nebo i screen.

23.10.2005

Vydána oprava češtiny do NHL 06 v1.1 Europe, která je schválena od EA Česká republika. Jde o verzi 1.1 ( 22. 10. 2005 ), kde je upraveno herní menu a údaje přímo ve hře + základní úpravy menu hry. Opravný patch byl zhotoven na základě odezvy komunity hráčů NHL, jelikož původní verze obsahovala nehokejové pojmy.
Na češtině budeme i nadále pracovat a postupně ji vylepšovat. Mějte strpení, jelikož to je časově náročné. Obsahuje 230 stran textu v MS Word, což je 64 759 slov a soubory zabírají 5 MB
Pozor tato čeština je určena pro evropskou verzi hry !
Důležité upozornění: Po instalaci sestav vám zůstane defaultní čeština ve hře, pokud chcete naši opravenou češtinu stahujte a nainstalujte novou kompatibilní verzi 1.1

Instalace je snadná, spustíte patch a řídíte se pokyny. Během instalace budou v adresářích NHL 06 přepsány původní soubory, jejich záloha se nevytváří !

23.9.2005

Serie NHL patří již neodmyslitelně k začátku podzimu a EA Sports nedělá vyjímku ani letos. A protože náš fandovský web CZ NHL Fans se věnuje jak hře tak i lokalizacím již hodně dlouhou dobu, nemohli jsme minout ani tento ročník. Díky naší spolupráci a ochotě společnosti Elektronic Arts ČR jsme nejen vydali český patch do demoverze hry, který už máte k dispozici několik týdnů, ale podařilo se nám zajistit (Thx Kulda) i vydání češtiny pro majitele anglické verze hry. Ono se nejedná tak úplně o češtinu, hra totiž v sobě již české texty obsahuje i v anglické mutaci, jen je v registrech potlačena. Po spuštění rozbaleného souboru registru povolte systému zápis do registru. Po spuštění byste měli mít hru v češtině.
Chystáme i vydání opravných verzí samotné češtiny, protože ta původní od EA obsahuje některé drobné chyby a nepřesnosti, takže držte palce, ať vše dopadne dobře.

Příjemnou zábavu přeje LeClair & Pilda

Všechny materiály jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu majitele je vysloveně zakázáno. V ČR publikovat pouze se svolením webu CZ NHL Fans.

Download opravné češtiny 1.2 do EUROPE verze hry NHL 06 (661 kB)

Download opravné češtiny 1.1 do EUROPE verze hry NHL 06 (656 kB)

Download češtiny do US verze hry NHL 06 (1 kB)

Download češtiny do hry NHL 06 Demo (1 043 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Instalaci demoverze naleznete přímo zde.

Domovská stránka autorů překladu, CZ NHL Fans, díky za návštěvu.


Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
NHL 06 - větší obrázek ze hry NHL 06 - větší obrázek ze hry

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz