Diskuze

Zraněný obránce Gaspar na MS hokejových dvacítek skončil

Český obránce Michael Gaspar na mistrovství světa hokejistů do 20 let ve Vancouveru a Victorii dohrál kvůli pohmožděnému hrudníku a pánvi. Devatenáctiletý hráč Hradce Králové, který nastupuje v prvoligových Litoměřicích, se v závěrečném duelu ve skupině s Dánskem (4:0) zranil v úvodní minutě závěrečné třetiny po nárazu do tyče vlastní branky. Ledovou plochu opustil na nosítkách.
JK

J45a84n 44K37l28á72s19e11k

1. 1. 2019 21:18

Snad se kluk dá brzo do pořádku. Bylo to dost smolné zranění.

0 0
možnosti
ZB

Gasparovi přeji brzké uzdravení. Našim pak vítězství nad USA, to by byl pro Gspara ten nejlepší lék. Držím palce. Do toho!

5 0
možnosti
FN

Na šest beků se dá normálně hrát, takže žádnou paniku a hlavně, aby to ve čtvrtfinále byl nejlepší výkon na turnaji. Postup by byl super, ale i kdyby vypadli, tak ať je to aspoň po dobrém zápase.