Diskuze

Hokejisté na závěr Karjaly propadli

Český tým propásl šanci poprvé vyhrát hokejový Karjala Cup. Ve svém posledním vystoupení na turnaji podlehl Rusku 3:6, přestože soupeře přestřílel. Rusové dokázali trestat české chyby a ve druhé třetině si vypracovali rozhodující náskok, který si v závěrečné části pohlídali. Reprezentační premiéra nevyšla brankáři Dubovi, který po dvou třetinách střídal.

Obracec_kalendare

14. 11. 2004 16:57
........
Nehráli jsme špatně,to skore je hodně divoký. Ale zápas to byl super. Dneska machroval Kovalčuk.
0 0
možnosti

bazalbub

14. 11. 2004 17:27
Re: ........
Kovalčuk opravdu machroval, ale jestli si myslíš, že dostat 2 góly do prázdné brany za minutu není špatný výkon. Budeš si muset koupit brýle, protože dneska to byla hlavně velká ostuda.