Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Do branky Slavie se postavil Dominik Furch, jednička Adam Svoboda odpočívá před středečním zápasem Liga mistrů se švédským Linköpingem.

Utkání začalo.

0:21

V kladenské brance je Jakub Lev. Pokračují tak trable domácích s gólmany. Kopřiva a Orct jsou zranění, Cikánek měl střevní potíže.

1:00

Frolík nahrával před slávistickou branku Bělohlavovi, jenže Červenka do nahrávky vložil hokejku.

o hráči

Rozhodčí: Minář (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)

3:05

Hned zkraje početní výhody se sám před Furchem zjevil Horna, ale gólman nízkou střelu vyrazil.

3:54

Slávisté se osvobozují.

5:09
Tresty

Vyloučen hráč David Růžička (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění

4:53

Poslední půl minuty přesilovky kombinoval v útočném pásmu Paterův útok, ale ani se nedostal ke střele. Slavia je v plném počtu.

5:40

První půl minuty se hrálo v obranném pásmu Slavie.

5:46

Při Beránkově střele Lev sklapl betony.

6:19

Tomica při střele z kruhu zlomil hokejku.

6:48

Z blízkosti z prostoru mezi kruhy střílel v přesilovce Sklenář, ale ztečovanjý puk vyletěl vysoko.

7:09

Kladno oslabení přestálo.

8:17

Hraje se teď ve středním pásmu.

8:41

Patera se málem dostal k odraženému puku od mantinelu, ale Furch po něm zavčas skočil.

9:27

Paterův útok se na chvíli usadil v útočním pásmu, u mantinelu si dlouho dokázal udržet puk Diviš, ale velká šance z toho ani teď nebyla.

10:16

Tribuny jsou v nezvyklém termínu pro extraligu na kladenském stadionu dost prořídlé.

10:45
Tresty

Vyloučen hráč Petr Tenkrát (Kladno), 2 min. za Faul loktem

10:50
Tresty

Vyloučen hráč Jan Tomajko (Kladno), 2 min. za Zdržování hry
Slavia má velkou šanci, bez pěti vteřin bude dvě minuty hrát v pěti proti třem, Tomajko vyhodil puk a je vyloučen za zdržování.

11:30

Bednář si dlouze nahrával s Kadlecem, Červenka se pak ze závaru snažil prosadit zblízka.

11:51

Lev chytil prudkou Novákovu střelu z dálky.

12:00

Po Bednářově ráně od modré zůstává na ledě ležet jeden z kladenských hráčů, hned k němu spěchá lékař.

12:00

Bělohlav se zvedá a v předklonu a dsoprovodem odjíždí po jedné noze na střídačku

12:15

Petr Kadlec (Slavia) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Josef Beránek. Stav zápasu Kladno - Slavia 0:1
Tvrdou ranou od modré se prosazuje obránce Petr Kadlec.

12:50

Kladno hraje v plném počtu.

13:19

Do Vašíčkova pokusu o střelu z dálky se i s hokejkou položil Eberle.

14:00

Další Vašíčkův pokus tentokrtá před brankou vlastním tělem zastavil jeho spoluhráč Jelínek.

14:44

Slavia má nyní více ze hry, drží Kladno převážně v jeho obranném pásmu.

15:10

Hruška se i s Frolíkem na zádech pokoušel prosadit zblízka, ale Lev zasáhl.

16:20

Do útočného pásma se na chvilku dostal čtvrtý kladenský útok, ale Eberle nahrával napravo marně.

16:46
Důležité

Zpoza hráče chytře střílel Bednář, ale Lev puk vyrazil.

17:59
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Svoboda T. (Slavia), 2 min. za Podražení

18:10

Vondrka ve středním pásmu vypíchl puk Hájkovi, ale Beránek neujížděl dostatečně ryhcle a Kladenští jej zastavili u mantinelu.

18:54

Ozývá se pískot, protože v kladenské přesilovce se hraje před kladenskou brankou.

19:16

Kladno se vůbec nedokáže prosadit, tvrdě z kruhu pálil Červenka.

19:36

Až teď je Kladno v útočném pásmu.

19:40

A poté, co Horna trefil puk do ochranné síťky se znovu vhazuje ve středním pásmu.

19:59

Konec neúspěšné přesilovky domácích.

Skončila první třetina.

Začala druhá třetina.

20:30
Důležité

Po dlouhé době kladenská šance. Procházka střílel, Patera zblízka dorážel, leč neúspěšně.

21:35

Tenkrát kroužil v útočném pásmu, nakonec pálil z dálky, Furch lapil.

22:19

Lev raději přikryl Mickovo nahození zpoza brankové čáry.

23:15

Beránkvu střelu z kruhu vyrazil Lev.

23:42

Hezkou akci teď předvedl Bednář, který se v útočném pásmu protáhl okolo několika soupeřů a z úhlu střílel k tyčce. Lev zasáhl.

24:38

Tenkrát mohl ujet, ale puk mu vypíchl Růžička.

Vyloučen hráč Dominik Furch (Slavia), 2 min. za Držení hole
Hraje se ve 4 proti 4. Jeden ze slávistů odsedí trest pro brankáře Furcha, jenž dostal dvě minuty za držení hole.

26:59

Kladno je v plném počtu, má tedy početní převahu.

27:32

Leč i s mužem navíc se těžko dostává do útoku.

27:50

Kallův útok se přece jen v útočném pásmu na chvíli usadil. Kalla střílel z dálky.

28:10

Micka v oslabení střelou z kruhu otestoval Lva.

28:21

Slavia je znovu v plném počtu.

29:20

Kladenští fanoušci zatím marně žádají: "Vyrovnat."

30:34

Slavia si v pohodě hlídá vlastní pásmo, Kladenští se skoro nedostanou k brance.

32:58

Frolík pálil dálky zpoza obránce, ale Furch vyrazil.

31:37

Jaroslav Kalla (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Radek Bělohlav a Tomáš Nádašdi. Stav zápasu Kladno - Slavia 1:1
Bělohlav na obranné modré zastavil puk a nahrál na útočnou modrou Kallovi, jenž si puk zpracoval a pak netísněn vystřelil pod horní tyčku.

32:58

34:00

Týmy se teď přetahují o puk ve středním pásmu.

34:32
Tresty

Vyloučen hráč Pavel Kolařík (Slavia), 2 min. za Držení protihráče

35:00

Hájkovu střelu od modré zablokoval a vyrazil Micka, jenž se tak málem dostal do úniku.

36:20

Kladenský bek Nádašdi vložil hokejku do přihrávky soupeřů a azmařil tak možnost nájedzu 2 na 1.

36:32

Slavia je v plném počtu.

36:54

Jan Eberle (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Aleš Pavlas a Jiří Kuchler. Stav zápasu Kladno - Slavia 2:1
Eberle tečoval Pavlasovu střelu a dal tak první extraligový gól.

37:35

Kladenští hráči se srotili u rozhodčího, nelíbí se jim plánované vyloučení.

37:35
Tresty

Vyloučen hráč Pavel Patera (Kladno), 2 min. za Zdržování hry
Patera je vyloučen na dvě minuty za zdržování kvůli vyhozenému puku a i z trestné lavice se vzteká na rozhodčího.

38:32

Kladno se zatím dvakrát dokázalo v oslabení osvobodit.

39:05

Červenka dlouze váhal s nahrávkou a když se odhodlal a přihrával si s Vondrkou, puk zachytil a vyhodil Srdínko.

39:35

Skončila druhá třetina.

Začala třetí třetina.

41:01

První kladenský útok se držel v útočním pásmu, leč se neprosadil.

42:34

Kalla snad půl minuty držel puk za slávistickou brankou, ale nakonec z akce byla jedn zblokovaná střela.

42:58

Podruhé se Kalla z prostoru za brankou zkoušel prosadit sám, jenže bránící hráč ani brankář mu to nedovolili, a tak jen posrtčil puk k Furchovu betonu.

43:25

Rozhodčí bruslí zzblokoval puk, a tak se Hurška dostal ke střele od mantinelu, Lev však puk vyrazil.

44:57

Frolík se snažil před brankou nahrát křižně Tenkrátovi, jenže puk zablokoval Kadlec.

44:04

Jaroslav Bednář (Slavia) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Roman Červenka. Stav zápasu Kladno - Slavia 2:2
Téměř z brankové čáry propasíroval puk za Lva slávista Bednář.

46:33

Utkání sleduje 2 407 diváků.

46:55

Slávisté se osvobodili ze spárů prvního kladenského útoku.

47:09
Tresty

Vyloučen hráč Petr Hořava P. (Kladno), 2 min. za Podražení

47:15
Důležité

Bednář znovu tvrdě pálil od modré, Lev vyrazil, zvládl i Beránkovu dorážku.

48:15

Procházka vyhazuje puk z obranného pásma.

48:37

A teď z něj svým pohybem vytlačil i s pukem Micku.

49:06

Procházka ještě v oslabení nahrál Hájkovi, jehož střelu však Furch zastavil chráničem.

49:09

Přesilovka Slavie končí.

49:20

Hořava ujížděl z trestné, ale před brankou ztratil puk.

50:05

Furch teď maskou zastavil střelu Bělohlava, který se dostal před branku.

51:33
Tresty

Vyloučen hráč Petr Jelínek (Slavia), 2 min. za Zdržování hry

52:07

Kladno se nedokáže udržet v útočném pásmu.

53:33

Kladenská početní (ne)výhoda končí.

52:25

Tomáš Micka (Slavia) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Marek Tomica. Stav zápasu Kladno - Slavia 2:3
V oslabení se prosadil Micka, když vystřelil z levého kruhu přesně do pravého rohu branky.

55:06

Kladenský stadion ovládlo ticho, hra není strhující.

55:46

Petr Tenkrát (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Martin Frolík a David Růžička. Stav zápasu Kladno - Slavia 3:3
Kladenský útočník Tenkrát udivuje rychlostí bruslení, ale šancí proměňuje málo. Tentokrát to dokázal. Objel branku a z kruhu vystřelil, puk po ledě zapadl do branky.

56:22

Nad ledem je znovu mlha, Furch dlouho střelu Nádašdiho neviděl úplně jasně, ale zasáhl.

56:59

Kladno se teď v útoku snaží.

57:20

Kladenští na modré zastavili Beránka.

58:17

Roman Červenka (Slavia) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jaroslav Bednář a Jiří Vašíček. Stav zápasu Kladno - Slavia 3:4
Kladenští za sebe nechali proniknout sehrané duo Bednář a Červenka. Bednář nahrál před branku Červenkovi, který nasměroval puk do odkryté části branky.

59:06

Tomáš Nádašdi (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně). Stav zápasu Kladno - Slavia 4:4
Nádašdi propálil vše od modré pod horní tyč. Kladno si bere oddechový čas.

Skončila třetí třetina.

60:00

Kladno bude mít první bod po šesti zápasech bez výhry, Slavia bude hrát prodloužení potřetí za sebou.

Začalo prodloužení.

60:45

Kladno jelo ve třech proti dvěma, kalla přenechal puk Hornovi, ale ten pálil nad, minul i v dorážce.

61:50

Vašíček tvrdě pálil z kruhu, Lev vyrazil.

62:40

Horna se málem dostal do úniku, ale tělem jej zastavil Doležal.

63:05

Horna číhal před brankou na Kallovu nahrávku zpoza klece, ale neuspěl.

63:41

Vondrka střílel z velkého úhlu, Lev nasměroval puk k mantinelu.

63:55

Nádašdi znovu pálil od modré, Furch vyrazil na druhou stranu.

64:21
Důležité

Bednář se krásně individuálně protáhl ze středního pásma, zkoušel se prosadit k bližší tyči.

64:38
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Drtina (Slavia), 2 min. za Podražení
64:38 Vylučuje se, na trestnou jede 22 vteřin před koncem prodloužení slávista Drtina.

64:55

Vondrka vletěl do přihrávky a zmařil poslední možnou kombinaci domácích.

Skončilo prodloužení.

Začaly samostatné nájezdy.

0:1

Jaroslav Bednář (Slavia) nájezd proměnil (8. gól v sezóně) .

Několikrát zamíchal pukem a nakonec překonal Lva nízkou střelou, Slavia vede 0:1