Diskuze

Pastrňák dvakrát pálil za Boston, gól Kubalíka poslal do akce Vejmelku

Dva góly střelce Davida Pastrňáka, jemuž asistoval uzdravený Pavel Zacha, Bostonu stačily jen k zisku bodu po prohře 3:4 po prodloužení s Minnesotou. V dalších úterních zápasech hokejové NHL se střelecky prosadil i Dominik Kubalík z Ottawy, po jehož akci za Arizonu nastoupil střídající Karel Vejmelka. Celkově se v daný hrací den představilo až pět českých gólmanů, kromě Vejmelky ještě střídal do hry Patera a od úvodní minuty chytali Mrázek, Vaněček a navrátilec z AHL Rittich.
LP

V kabině Avs asi teď nepanuje zrovna nejlepší nálada... Nejdříve kauza Rantanen vs. otec Mikko Lehkonena a teď výkony svých spoluhráčů veřejně zkritizoval D. Toews...

0 0
možnosti
VB

Dneska se čeští brankáři nenechali zahanbit a předvedli dobré výkony. Jen tak dál.

20. 12. 2023 8:08

Tak to je škoda. Když jsem viděl, že Pasta dal v 1. třetině 2 goly, tak jsem to viděl na víc než hattrick. Mathews 2 goly, a zase to nestačilo na vítězství. A Bedard 2 asistence

2 0
možnosti

Napadlo mě srovnat poslední dvě jedničky draftu:

Slafkovský 31 zápasů 2+6 (loni 39z: 4+6)

Bedard 31 zápasů 12+16

3 5
možnosti

R12o64b39e43r46t 33Č59e97c92h

20. 12. 2023 8:04

Povinne 2 body z Toronra (vraceni pujceneho).

4 0
možnosti
RN
JK

J52a54k51u46b 30K75n56o68l82l

20. 12. 2023 7:52

Jakožto přísný fanoušek Pasty jsem s čísly po 30 zápasech spokojen - má to rozjeto na cca 50 fíků/115 bodů...ale na druhou stranu mě štve, že to opět (nejspíš) nebude stačit na nějakou velkou individuální trofej :/...Přitom je v prime letech, takže kdy jindy? Je to těžký, no..

FK

Naprosto fantastickej zápas BOS vs. MIN! Nejlepší mač, co jsem viděl v letošní sezóně.

Krutopřísný souboj dvougólového Pastrňáka (celkem 11 střel na kasu!) s geniálním Fleurym, který ukázal, že nic nezapomněl ze svého umění.

Ač to možná nevypadá, tak i Ullmark skvěle chytal. Lauko vyhrál rvačku a moc pěkně se pokusil o "michigan" (neúspěšně). Plus spousta krásných hokejových akcí...

Kaňkou je prohra Bruins v prodloužení, která je už třetí že čtyř zápasů.

A Flyers naopak za dva bodíky, drží si fajn pozici v Metru, takže cajk.

13 0
možnosti

R77o49b18e21r79t 91Č98e42c37h

20. 12. 2023 8:03

Co si videl...tak se nedivej na drevaky z Bostonu a uvidis i lepsi zapasy.

5 4
možnosti
RN

R43a45d58e84k 65N41ě40m88e46c

20. 12. 2023 7:36

NYR oleee. Také všichni vidíte tu kavalerii pistolníků křížící Amerikou(Kanadou) a vystřílí vše co se pohne? Tak jsme první no a cooooooo. Zíba, Panarin jistota. Už si to pomalu sedá, 30 zápasů za námi pomalu půjdeme do poloviny ZČ. Píchanec nakonec: do zablešeného Medvěda se zakousl Kojot. Ještě že má PHILIpek Kolbábků svoji Philu. Pasta tam poslal dva fíky na nic, ale do PKT dobrý počin. Někdo kávičku s croassankem? Krásné ráno všem vespolek.

3 11
možnosti
FK

Ty si to psal tak horlivě, že si do toho nasekal chyby. Medvěd nehrál s Kojotem, ale s Wild. Pasta dal dva góly a Bruins berou aspoň bod, takže žádné nic.