Diskuze

Tampa nestačila na Washington, Palát s Kempným se střelecky prosadili

V otevírací partii finále Východní konference play off hokejové NHL Tampa Bay podlehla 2:4 Washingtonu. Za domácí se střelecky prosadil útočník Ondřej Palát a v dresu vítězů jednou skóroval obránce Michal Kempný. První hvězdou utkání byl zvolen kapitán hostů Alex Ovečkin (1+1).
MB

M66a65r74e55k 73B47u17č77e20k

12. 5. 2018 13:53

Mě nejvíc pobavil komentátor 7 vteřin před koncem 1. třetiny: "Přesilovka Capitals je smrtící" a Caps vyhrají vhazování, nahrávka na Ovci, bác - góóól ;-D ...stačily 2 vteřiny. Kéž by si z toho vzala ponaučení naše repre.

0 0
možnosti
PB

Ovečkin, nejlepší Evropan co kdy hrál NHL a po Gretzkym druhý nejlepší hokejista světa všech dob, si SC zaslouží.

Celý hokejový svět mu ho přeje.R^

1 9
možnosti
AS

No, kolik má Alex trofejí ? Art Ross 1x Hart Memorial 3x Jágr Má Art Ross 5x Hart memorial 1+5x těsně + 2x SC A to nemluvím o čtyřech "ztracených sezonách" Chápu, že po Jarinovi je ted populární plivat, ale soryjako.... Ale líbi se mi Alexuv styl, libí se mi jeho vůle za každou cenu reprezentovat a myslím si, že je lepší hokejista než Crosby.

1 0
možnosti
KV

Viděl jsem sestřih a podle něho Washington Tampu hodně přehrávali. Alespon na šance. Furt ale věřím Tampě.

0 0
možnosti
DZ

Oveckinovi ten pohar preju. Je to hrac z jine galaxie.

1 3
možnosti
DR

Hm tak sheepmaster to letos asi opravdu myslí s pohárem vážně.

5 0
možnosti

Pěkně Kempas! Palát pak s klidnou hlavou pod víko.

Caps si mysleli, že výhru už mají jasnou, a ve třetí třetině malém na to doplatili. I tak spokojenost, skvělý start do série, bod na ledě soupeře a Alex začíná čím dál více zlobit.