Diskuze

Tampa Bay uspěla v přestřelce s Islanders, St. Louis dalo šest gólů

Ve třech úterních zápasech play-off hokejové NHL o góly rozhodně nouze nebyla. Tampa Bay po dramatickém závěru udolala v prodloužení domácí Islanders 5:4. Nashville po výsledku 4:1 slavil první výhru v sérii nad San Jose, za které si u jediné trefy připsal asistenci Tomáš Hertl, a St. Louis jednoznačně 6:1 přejelo Dallas.

Podle mě to byl od Boyla faul a měl být vyloučen. Chápu frustraci Islanders, protože prohrát v prodloužení takovým gólem je hodně kruté.

3 0
možnosti

Drouin zatim osm bodů v osmi zápasech a Bolts šlapou i bez Stammera. Myslim, že Yzerman s nim už nepočítá, Hedman, Bishop a Trojčata jsou pro něj důležitější.. Otázka je, co potom bude se Stamkosem, protože Leafs maj teď na centru Matthewse, Kadriho a Nylandera (a vlastně ještě Bozaka)...

0 0
možnosti

Řekl bych spíše Laineho...

0 0
možnosti

Škoda Isles, ale pokud jsou dostatečně silní, tak se s touto situací vyrovnají. 4. zápas bude klíčový.