Diskuze

Tampa Bay naplnila roli favorita a zvítězila na ledě Buffala

Po vítězství 3:2 z prodloužení nad Philadelphií uspěli hokejisté Tampy Bay i ve svém druhém startu v nové sezoně, když naplnili roli velkého favorita v Buffalu. Rozdílovou branku u výhry 4:1 vsítil v závěru druhé třetiny Nikita Kučerov, čeští zástupci Andrej Šustr a Ondřej Palát nebodovali.

Duo Kane - Panarin bude asi hodně produktivní... Zato duo Giroux - Voráček se hledá a hledá a jejich hra je více než křečovitá. Doufám, že v příštím zápase dostanou šanci Gudas s Gagnerem...

0 0
možnosti

Nevím, jestli Detroit dnes začátek podcenil nebo měl po včerejšku těžké nohy, ale Hurricanes byly 40 minut jasně lepší, hned v úvodu měli 5na3, po 10 minutách 10:1 na střely, po první třetině 18:2 a  díky Mrázkovi se udrželi do třetí třetiny ve hře, kde rozhodli. Michal Jordán se skutečně podíval do sestavy, obránce Wisniewski má být mimo půl roku.

Flyers to byla tragédie, po pár minutách a námazu Masona na 0:4 v podstatě po zápase. Ovšem ani po tom, co se do branky podíval Neuvirth to o moc lepší nebylo. Aspoň, že Jágr zabodoval. Hned v pondělí si proti sobě zahrají znovu a je otázka, jestli by neměli přijít nějaké změny v sestavě.

Jak se mi Jirka Tlustý moc nezdál v přípravě, tak zatím patří k tomu lepšímu u Devils. Aktivní dopředu, hraje do těla, je na něj pískán faul...z osobní stránky dobré, ovšem stejně jako loni u Hurricanes zatím tým neboduje.

Boston špatný, jediný co mě těší, tak že lajna Davidové + Beleskey hraje dobře, Pastrňák hodně aktivní, nebezpečný, ale pouze necelých 14 minut. Dnešek tolik nevyšel Fleischmanovi, zato oproti prvnímu zápasu hrál o dost líp ottawský Michálek. V sestavě Toronta se objevil Polák, odehrál přes 20 minut a tým má aspoň první bod.

Sharks-Ducks výborný zápas se spoustou šancí a výbornými gólmany. Překvapivě většinu zápasu byli rozděleni Getzlaf s Perrym. A musím říct, že druhý zmiňovaný s Rakellem a Sekáčem tam měli výborné momenty, Sekáč slušné, měl několik šancí. Ve druhé polovině třetí třetiny ovšem dal k prověřené dvojce Hagelina a v Sekáčově lajně ho nahradil Santorelli. Sharks vypadají dobře, zodpovědnější obrana a zároveň 44 střel proti takovému týmu, jako jsou Ducks. Tom se mi oproti loňskému úvodu zdá mnohem lepší, hlavně je vidět dopředu.

Vrbata Frolík dnes pálili jako u Verdunu, ale prvních bodů se stále nedočkali. Kdo by to řekl, že Arizona bude po dvou zápasech na plném počtu, zatímco Pens na nule. Mike Smith musel po zlatu v Praze chytit pořádné sebevědomí...byl výborný. Musím krátit, jinak se nevejdu.

3 0
možnosti

Jarda góly vždy v první minutě začátku 2. i 3. třetiny. Hodně dobrý. První třetina 4-0,tam se kluci uklidnili a pak sem už čekal zda se do listiny střelců zapíše i Jarouš.Opět potvrdil že mu úvodní zápasy vychází znamenitě

0 0
možnosti

Voráček si dělal z Jardy srandu, že je mu padesát, a ten mu takhle odplatil.

0 0
možnosti

Mrázek kryl 44 střel ze 47 a procento úspěšnosti má 93,62... Hodně slušný výkon!R^

1 0
možnosti

Je fakt, že ta Philadelphia  je totálně marná.. mizerný výkon celého týmu... aspoň všichni drží spolu;-D

1 0
možnosti

Jágr letos udělá 70 bodů, pokuď zůstane zdravý. Spoluhráče na to má.R^

0 0
možnosti

Jágr když už je při těch golovych hodech proti Philadelphii by mohl dát hattrick... dva už dal, tak další by nebyl naškodu, ikdyž chudák Neuvirth.

1 0
možnosti

Flyers dneska hoří na všech frontáchRv a Jarda si bez větší námahy došel (zatím) pro dva góly.R^

Myslím, že je na čase nasadit letní posily - Gudase a Gagnera!

1 0
možnosti

Mason si dnešní zápas za rámeček nedá, průběžně koukám na Boston, který je na začátku sezony taky pěkně v háji a Detroitu to Mrázek nemohl zachraňovat věčně, poměr střel 35:8 nebo kolik to teď je o něčem vypovídá.