Diskuze

Rust vystřílel Pittsburghu finále Stanley Cupu, Palát se Šustrem končí

Hrdinou rozhodujícího sedmého zápasu finále Východní konference play-off hokejové NHL byl útočník druhé formace Pittsburghu Bryan Rust, jenž se podepsal pod obě trefy u výhry 2:1. Penguins tak vyřadili Tampu Bay 4:3 na zápasy a ve finále Stanley Cupu se utkají se San Jose.
PP

Máňa říkala, že to vyhrají Pens a kdyby dal náhodou Pavelski v každém zápase hetrik, tak to není směroplatný. Tak si maj udělat výměnu peněz za tiket.

0 0
možnosti
LE

L11e73o30š 31E70x58n39e40r

27. 5. 2016 10:53

Tak snad si Žraloci nevylámou na těch ptakopyscích zuby... Let's go sharks! (Ne, že bych byl fanoušek San Jose, ale Pungvíny nemusím od dob, kdy po nich šílela většina republiky.)

0 0
možnosti
FP

bleskum proste chybel stamkos. s nim by to bylo o necem jinem..

0 0
možnosti
JS

J92a84n 32S39o91u42k73u63p

27. 5. 2016 10:32

Což je dost vtipné vzhledem k tomu, že dneska hrál.

1 0
možnosti
JP

Takhle tohle je hodně divné finále....San Jose celý rok nic moc a Tučňáci mi jsou kvůli Crosbymu dost nesympatičtí....

0 0
možnosti
LO

Pane Procházko, v rámci ELH..coby ZL fanoušek..taky sezóna blbě a nic moc. O to víc potěšila druhá půle a srdce v PF. Nakonec..jsem byl spokojen. Každopádně SC pro SJ!! Poprvé a pro Čechy. Souhlasíte? ;-)

LO

No..MS v hokeji asi už nedají :-) ME se sice bude hrát..leč ve fotbale ;-) A těžko stihnou LOH v Riu. Miluji, když někdo..Vy dělá humor. A doufám, že to tak bylo. Jinak.. :-)

0 1
možnosti
VG

Brankáře Tampy Vasilevského je mi docela líto. Celý zápas a vlastně celou sérii odchytal opravdu skvěle a nakonec v 7. zápase padne rozdílový gól po jeho chybě. Což je velká škoda, když jinak Pittsburghu pochytal spoustu šancí a nebýt toho zaváhání, tak šel zápas do prodloužení. No, co se dá dělat, teď mám aspoň jasno, komu budu ve finále fandit.