Diskuze

Polák s Hudlerem asistovali, Michálek a Nosek letos poprvé nastoupili

V pondělních pěti zápasech hokejové NHL se do statistik zapsali dva Češi. Obránce Roman Polák asistoval u výhry Toronta 4:2 proti Bostonu a přihrávku u klíčové trefy při výsledku 1:0 nad San Jose zaznamenal i Jiří Hudler z Dallasu. Letošní premiéry v NHL si odbyli zkušený obránce Zbyněk Michálek z Arizony a útočník Tomáš Nosek z Detroitu, který s Petrem Mrázkem v bráně těsně podlehl Buffalu.
MV

Doufal jsem, že nám Zeman osvětlí Mrázkových 93,3 procenta, a ono nic.:-/

1 0
možnosti
MS

Hostující útočné duo David Krejčí (20:06, -3) - David Pastrňák (12:59, -2, 3 střely) tentokrát nebodovalo.

Jak "nebodovalo"?8-o A těch dohromady -5 bodů je co?;-D

1 1
možnosti
FK

To je tím, že oba byli přítomní na ledě při dvojité empty net. Ale co ti budu vykládat, že jo.

FK

Rozhodčí porazili Boston. A nešlo jen o ten inkriminovaný faul (nedovolené bránění8-o;-D) hráče Bostonu, celý zápas tlačili domácí káru k vítězství.Rv

0 2
možnosti
KO

Nevíte někdo, proč měl Pasta tak malý IT?

0 0
možnosti
FK

Tak nějak to vyplynulo z průběhu zápasu. Zranění nebo jiný faktor bych v tom nehledal.

0 0
možnosti
MS

V Torontu pěkná divočina - 6 gólů, z toho 2 v první třetině a 4!! v posledních 2 minutáchR^;-D