Diskuze

Pavelec vychytal výhru, Vancouver ukončil vítěznou sérii Detroitu

Čtvrteční program hokejové NHL ovládly venkovní týmy. V devíti střetnutích se totiž hosté radovali hned sedmkrát a největší důvod k oslavám měl Vancouver. Finalisté posledního Stanley Cupu ukončili vítěznou sérii Detroitu z domácí Joe Louis Arény po dlouhých 23 zápasech. Před vlastním publikem uspěl pouze Edmonton nad Jágrovou Philadelphií a Winnipeg s brankářem Ondřejem Pavelcem proti Tampě Bay.
MS

martin.sakal

24. 2. 2012 20:49
Cromwelli

Hele, Lorde, mám pro tebe další jobovku na téma Kuznetsov :-P zpřetrhal si střední a přední zkříženy vazy v koleni (jestli se nepletu a ACL a MCL znamená právě tohle). Dle jeho reakce bych řekl, že to asi trošku bolelo, koukej - http://youtu.be/UthyNqeZq-4

Re: Detroit

Já myslel, že ve třetí řadě Detroitu hrajou neumětelové !

0 0
možnosti
K

KdysiBedlam

24. 2. 2012 12:25
jj

Dival jsem se na statistiku odehranych minut Philadelphie. Nevim co trener zamysli, nebot vsichni klicovi utocnici odehrali mezi 12-15 minutami za zapas. 2 obranci maji 18 minut, zbytek pod 15. Pokud trener chce setrit sve hvezdy, tak se mu to povedlo. Ale pokud chce vyhravat zapasy, tak tam musi byt na lede nejlepsi 3 utocnici tymu kolem 20 minut za zapas a ne 13!

0 0
možnosti
JS

Good luck

24. 2. 2012 14:01
Re: jj

Pravděpodobně se díváš do špatné kolonky, popisuješ časy při hře 5 na 5 - celkový odehraný čas je ve třetím sloupci doprava - takže Giroux má 21 minut, hodně útočníků nad 17 a pár okolo 15.. .-)

Ale jinak platí, že Philadelphie opravdu nehraje na jednu útočnou lajnu (myslím tím když jde do tuhého), ale většinou na 3..

...

A Ottawa nemůže mít JEDNU CELOU SEZONU s dobrým gólmanem. Anderson se pořeže při přípravě večeře? A je mimo několik týdnů??? Buď Lehner ukáže stejnou krasojízdu jako minulý rok v playoff AHL nebo nazdárek PO. Fakt hnus ;-O;-O;-O

0 0
možnosti
A

Angis

24. 2. 2012 7:43
Re: ...

Mohlo se to stát o týden později a to by byl průšvih, takhle pořád můžete sehnat jineho golmana, alespoň to trochu rozhýbe trh. Jinak s tou večeří je to fakt zajímavé, několik týdnu mimo to musel být slušný zářez..

0 0
možnosti
LC

Lord Cromwel

24. 2. 2012 7:23
sledoval jsem cca posledních 15 min phila-edm

a muže mi někdo říct co má Mezároš proti Hemskýmu? dal mu tam dva socela hnusný krosčekyRv

Jets

1a 2 třetina to byla pohádka  Jetsáci opanovali hřiště ,avšak 3 třetina se proměnila v horor!(v závěru se omě pokoušel infarkt:-)) asi se už šetrili na sobotu každopádně bych nechtěl bejt v kabině Noel se na střídačce tvářil jak anděl pomsty asi dostali dobrý čoudy:-)

! ale jak říká klasik důležitý jsou body na všechno ostatní se Vy.....;-)

0 0
možnosti
F

FernetNYC

24. 2. 2012 7:41
Re: Jets

No nevim jestli se jets udrzi na tretim miste maji odehrano hodne zapasu dopredu.

0 0
možnosti
A

Angis

24. 2. 2012 7:17
TRADE

Jeff Carter do LA za Jacka Johnsona a volbu v prvnim kole draftu.. LA moc nesleduju, to je Johnson tak špatný, že LA museli přihodit ještě první kolo?? To docela čumim teda..8-o

0 0
možnosti
LC

24. 2. 2012 7:22
Re: TRADE

taky jsem na to ráno koukal zajimavá výměna jsem zvědavej co jí budou řikat místní fandové Kings