Diskuze

Zacha se trefil podruhé za sebou, Mrázek inkasoval v poslední minutě

V otevíracím utkání nedělního programu NHL brankář Philadelphie Michal Neuvirth odchytal kvůli zranění jen první třetinu, Flyers nakonec zdolali Rangers vysoko 7:4. Jakub Voráček tentokrát nebodoval, ve druhém zápase za sebou ale skóroval Pavel Zacha z New Jersey. Devils uspěli 3:2 po prodloužení v Carolině. Smůlu měl naopak Petr Mrázek, jenž inkasoval od Toronta v poslední minutě a přišel tak s Detroitem o body.

VG

Tak prokletí Flyers v MSG konečně zlomeno!R^ Rangers dostávají jeden příděl za druhým. Dokonce už i od Philadelphie.;-DNormálně mně bylo toho Henrika až líto. Není ve formě, navíc současná děravá obrana Rangers mu vůbec nepomáhá a Vigneault ho z té branky stejně nevyndá. To jim v Rangers snad došli gólmani, že ho v tom nechávají vykoupat až do konce? No, třeba nám to místní duo Skála & Čech objasní. Jestli se tu teda ukážou...

2 1
možnosti
TP

Protože když včera Lundqvista vytáhl po pátem gólu, tak ten ho za to málem seřval. Jinak Pavelec je zraněnej a třetí v pořadí Georgiev vynechal včera zápas kvůli chřipce a dneska tam byl spíš na okrasu. Jinak NYR chybí celá obranná top 4, takže to opravdu není žádná hitparáda.

2 0
možnosti
AM

Že se na to dědek KHL nevybodne! Dostat sedm kousků od Phily, to už je "umění". Sen o SC se pomalu ale jistě rozplývá.:-P