Diskuze

Mrázek nedochytal zápas v Pittsburghu, Vrbata bodoval posedmé v řadě

Hokejový gólman Petr Mrázek inkasoval čtyři góly ze 17 střel na ledě Pittsburghu a po dvou třetinách přenechal místo v brance Detroitu Jimmy Howardovi. Penguins v zápase uspěli 4:1. Naopak další vydařený večer prožil útočník Radim Vrbata, jehož Vancouver zvítězil 5:4 po prodloužení v Chicagu a český reprezentant bodoval díky asistenci už posedmé v řadě.

Dnes mi v článku chybí ,,talentovaný Mrázek,, !! Jako by po dnešní noci talentovaný nebyl!! To je jako ,,Hertovo San Jose,, . Korbáš , Korbáš ,flákáte to, p.Spálenka nebude moc spokojen.

0 0
možnosti

Chudák Mrázek, takovou derniéru jsem mu teda nepřál, ale je potřeba příznat, že svůj tým rozhodně nepodržel. Jinak čumím, jak se teď rozjel Maroš Hossa, za poslední 3 mače 6 fíků, paráda R^

0 3
možnosti

J31i37ř53í 81D37u46d38a

12. 2. 2015 8:46

Proč hraje Vrbata v jiné lajně, když ho tak moc potřebovali k Sedinům?

0 0
možnosti

Lajny se mění často. Důvodů je spousta. V dnešní době je jen výjimečně celý útok spolu.

2 0
možnosti

Patrick Kane 1+2 a odskočil na čele bodování.

2 0
možnosti

Jo bude muset Voras zabrat, jestli chce pomýšlet na Art Ross, hlavně to chce držet krok s ostatníma, jakmile by někdo odskočil třeba o 6 a víc bodů, tak to při současný formě bude těžko dohánět.

1 0
možnosti

Pro Petra je to určitě škoda, tenhle zápas byl asi pro něj rozhodující a měl určit, jestli v NHL zůstane aspoň jako dvojka nebo půjde zpět do AHL. Je pravda, že mu obránci Wings nějak moc při situacích před brankou nepomohli a Penguins měli často i to potřebné štěstíčko. V jeho prospěch nehraje ani to, že podle mě 2 góly chytit mohl. Třeba ale Mike Babcock překvapí a Petra si v týmu nechá, ale spíše se klaním k té variantě zpět do AHL.

3 1
možnosti

Chytit mohl ten první...ty další to bylo těžké, druhý a třetí mu moc obrana nepomohla to by ho spíš museli střelci trefit a čtvrtý bez šance...