Diskuze

Krejčí rozhodl o výhře Bostonu, Neuvirth vychytal body pro Flyers

Útočník David Krejčí rozhodl gólem z 59. minuty o výhře Bostonu 4:3 nad New York Rangers v jednom z 12 pátečních zápasů NHL. Michal Neuvirth dovedl v NHL Philadelphii k výhře 3:2 v prodloužení nad Nashvillem. Český brankář kryl 33 střel a byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.
JH

Ještě k tomu Pavelcovi. Během výluky chytal za Liberec a Rask za Plzeň, což jsou srovnatelné týmy. Zatímco Pavelec v Liberci totálně vyhořel a radši zrhnul do Finska, Raskovi bylo v Plzni téměř nemožné dát gól.

0 0
možnosti
FK

Vidíš a letos je Rask ve statistikách zatím pod Pavelcem!;-)

1 0
možnosti
MS

Nevíte někdo, kdo komentoval na novasportu zápas Boston-NYR? Člověk už je od českých komentátorů zvyklý na leccos, ale nazývání time-outu zakázaným uvolněním a Lundqvista švédským stoperem mě přeci jen trošku překvapilo ;-D

1 0
možnosti
FK

Komentář k tomuto zápasu na Nově/Fandovi byl otřesný. Lepší je sledovat zápasy v angličtině... Využívám streamy na First Row Sports a jsem maximálně spokojený!

2 0
možnosti
LT

L66u57k91a43s 69T29o76m88a27n

28. 11. 2015 13:30

jagr a voracek ty jsou jen pro vostudu, obcasni sberatele druihych asistenci nic vic

0 6
možnosti
MP

V Anaheimu došlo k lokálnímu čtyřminutovému zatmění Slunce.

JH

Voráček klasika - opět jen druhá asistence, při které se stačí jen někde motat na ledě. Pavelec nechytá a hle, Winnipeg dostal jen jeden gól. Od té doby, co nastoupil Eliáš, tak Devils prohrávají, ten už tam hraje jen za zásluhy.

1 7
možnosti

Ty musíš mít hodně smutný život...:-)

8 1
možnosti
JP

Škoda NJD vedli už 2:0 a porážka na nájezdy. Snad to dnes MC v odvetě vrátí.

1 0
možnosti
JZ

J59a30k45u87b 62Z88e51m64a53n

28. 11. 2015 7:52

Jak je možné, že Jágr, který získal jeden fantastický bod za přihrávku, není v nadpisu článku?

4 11
možnosti
TN

... vždycky se najde aspoň jeden provokující blbec.

13 1
možnosti
FK

Čeští hráči se opět činili! R^ Jediným výrazným strašákem zůstávají obránci! Pravidelně hrají Gudas, Michálek, Polák a Šustr. Židlický a Rozsíval už mají patrně nejlepší za sebou a možná hrají poslední sezónu v lize... Šmída "uklidili" na farmu, Nakládal nedostal šanci, Kindl vypadl ze sestavy Wings a Jordán nastupuje sporadicky. A kvalitní tvořivý bek je v nedohlednu!