Diskuze

Kouzlo trvá, Anaheim opět vyhrál v nastavení

Střežte se, brankáři, hraje se prodloužení ! Hokejisté Anaheimu vyrovnali stav finálové série na 2:2, když ve čtvrtém utkání zvítězili 1:0. Mighty Ducks posedmé letos rozhodli v prodloužení, jedinou branku vsítil už po 39 vteřinách útočník Steve Thomas. Gólman Jean-Sebastien Giguere pochytal všech 26 střel soupeře a připsal si již popáté čisté konto v play-off. Jeho neprůstřelnost v nastaveném čase trvá už 168 minut a 27 vteřin.

Amik

5. 6. 2003 8:33
:-))
Mam pocit ze se to rozhodne az vte sedme hre.Podle toho jak se kaceri do dablu vtom nastaveni zakousli to vypada ze ted maji na vrcha pujde li to do 7 hry tak tipuju kacery a myslim ze za to ze vodrovnali ty nejlepsi tymy  si to zaslouzi a co se tyka Ceskych hracu tak zatim vypada Elias jako lepsi hrac nezli Sykora.Jinak to bude este zajimave protoze oba tymy hraji podobnym stylem.
0 0
možnosti

tucnak

4. 6. 2003 2:49
Go Devils Go
Vy magori,stejne vyhrajou "Dablove" !!! Jeste dva zapasy a je popici vy "kaceri"!!Hahaha 4:2 Devils o tom zadna !!