Diskuze

Francie - Česko 2:6, po špatném úvodu následoval další suverénní obrat

Čeští hokejisté porazili Francii i v druhém přípravném zápase v rámci Euro Hockey Challenge, tentokrát 6:2. Výsledek však museli otáčet, protože po nepovedené první třetině prohrávali o dvě branky. Gólem a asistencí se blýskl Robert Kousal.

matyáši seš pohlavní orgán ženy. sakra jsme češi tak jim budeme fandit a ne kritizovat

0 0
možnosti
RB

Po tom finále ELH to vypadalo jako pouťové klouzání starých pánů.

5 0
možnosti
FN

V obou zápasech mi přišlo, že Francouzi jsou na tom špatně fyzicky a navíc i takticky: Vletěli do obou zápasů jak čerti, vedli 2:0, ale od druhé třetiny už jenom vadli a obraz hry se postupně měnil v takovou skoro až exhibici. Uvidíme samozřejmě, jak je nakopnou jejich elitní hráči S. Da Costa, Bertrand, Roussel (nejsem si jistý, jestli bude hrát, ale tuším že jo), tenhle tým by ale měl vážné starosti se záchranou.

Naši tak nějak podle očekávání, začátek opět zaspali, postupně se ale výkon zvedal a působilo to, že tam ani nebyla nervozita, jako by si hráči říkali "no jo, on jim zase dojde dech a otočíme to." K nějakému zúžení kádru asi už dojde, někteří hráči na to zjevně nemají (Musil), ale pořádnou prověrkou budou až zápasy v Pardubicích.

0 0
možnosti
KN

mozna blby dotaz, ale proc se na nektere zapasy pouziva detailni sablona pro online prenos s casy golu atd. a pro treba tento ta hrozne neprehledna?

4 0
možnosti
RB

Protože se to hrálo v hokejovém Orientu.

0 0
možnosti
TP

T64o41m 68P62á12l88e91k

14. 4. 2018 22:37

Proč tento zápas, nezápas dávají v přímém přenosu?

MK

Na MS si uřízneme historickou ostudu. Kanada, Rusko, Švédsko, Amerika, všichni tam budou mít dream týmy. My tři hráče z NHL a sotva odrostlé děti.

2 28
možnosti
MB

No dnes mi zatiaľ nič nevychádze, Slováci vyhrali nad Nemeckom a CZ prehráva. Prajem štígro

1 3
možnosti
FN

David Kaše zatím nejlepší hráč, ten si o tu nominaci začíná zajímavě říkat. Ještě by mohl vypadnout Anaheim a přijet mu brácha.

15 0
možnosti

OK, tak už víme, že naše brankářská trojka je tak zhruba na úrovni Mrázka. Boj o jedničku se tím definitivně zúžil. K něčemu jsou ty pouťáky přece jenom dobré. R^

6 2
možnosti
FL

F88i34l42i88p 22L95o75u25k83a

14. 4. 2018 21:26

Bartošák měl před olympiádou v extralize období, kdy byl jako zeď.

Teď už formu moc nemá. Je to typ gólmana, který když nemá den, tak pustí góla od červené čáry. Tím líp. Třeba ve Vítkovicích zůstane.V