Jiří Burger z Vítkovic (vpředu) dostává masáž od třineckého Radka Bonka

Jiří Burger z Vítkovic (vpředu) dostává masáž od třineckého Radka Bonka | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

Vyrovnání bylo blízko, cítil jsem ho v kostech, řekl vítkovický útočník Pohl

• 1
Vítkovický útočník dal v derby s Třincem dvě branky, ale ani to nestačilo, aby ostravský celek v Třinci bodoval. "Hrozně to bolí," litoval ztráty bodů Petr Pohl.

"Cítili jsme, že to bylo kvalitní utkání, Třinec má výborný tým. Chtěli jsme hrát svoji hru, ale bohužel na nás vlítli, byla škoda, že jsme brzy prohrávali 0:2."

Vaše formace byla na ledě při prvním inkasovaném gólu ve 2. minutě. Co se stalo?
Bylo to na houby. Peterek si dobře najel, my jsme se při střídání hodně špatně postavili a byl z toho hned ze startu pro nás blbý gól.

Jako by vás ten gól srazil. Je to tak?
Třinec byl aktivnější, snad i lepší, ale my jsme ve třetí třetině konečně začali hrát svou hru, zápas se vyrovnal a škoda, že jsme neurvali prodloužení.

Nebylo daleko, že?
To ne. Já jsem ho cítil v kostech. Teď hrozně bolí, že z toho zápasu není ani bod. Taky já jsem měl ještě další šance na gól, ale vždycky to tam nespadne. Kousek chyběl – a jak říkám, hrozně to bolí.

Vám nevyšla ani přesilovka v pěti proti třem. Rozhodlo to?
Třinec využil jednu přesilovku, my žádnou. Je to jednoduchá matika.