Diskuze

Vsetín utrpěl v derby historický debakl

Jasnou záležitostí zlínských hokejistů se stalo valašské derby, kde domácí Vsetín utrpěl historický debakl 1:7. Úřadující mistři popáté za sebou nevyhráli, Zlín naopak natáhl svou sérii bez ztráty bodu na čtyři utkání za sebou. Dokonce pět zápasů čeká na výhru Havířov, který po domácí porážce 2:4 odevzdal body Znojmu. Sparta vyhrála v Plzni 2:0, vedoucí Pardubice oplatily předešlou vysokou porážku Vítkovicím. I po výhře 3:2 v prodloužení nad Třincem zůstává poslední Kladno. Utkání Vsetín - Zlín a Plzeň - Sparta jsme sledovali v podrobné reportáži

karel

24. 10. 2001 20:34
Zlin je nejlepsi
Mame 2 nejproduktivnejsi obrance extraligy, nejlepsi utok ligy, 3 hrace v prvni petici produktivity, nejvic golu, kdyby PCE nemely o jeden zapas navic, tak jsem prvni i v tabulce - TAK KDO JE LEPSI?

Nejlepší jsou Pardubky!!!
a hrajou nejhezčí hokej... se Zlínem jděte do hajzlu, to je mi buzerantská Sparta milejší!!! Zrovna tyhle dva týmy na Pardubky letos prostě nemaj! Ani doma!!!
0 0
možnosti

cotomelete

24. 10. 2001 13:05
Pro vsechny "odborniky"
Polibte si.... Sevci sou nejlepsi, mluvi z vas zavist!!!!!

SPARTA !!!!
super Sparta!!! a jedeeeem!!!! nakopem ten zbytek do jejich zavsivenjch prdeli!!!! Mistri!!!! Mistr!!!! Mistri!!!

Sevci, sevci!!!!!!!!!!!!
Po dlouhych letech, kdy nas ve Vsetine porazely penize, konecne se ukazalo prave rozprostreni sil. Vzdyt v te vesnici se nikdy nehral poradny hokej, uz od zakovskych muzstev. Ve Zline je tomu naopak a ted se to projevuje.....odchovanci Cajanek, Leska, Balastik.....a ne kupovane hvezdy!!!! Jen tak dale.
0 0
možnosti

nove

23. 10. 2001 20:50
Re: Sevci, sevci!!!!!!!!!!!!
Bohuzel s Vami musim souhlasit. Nejak se ale zacit musi. Nam se diky tomu velkemu uspechu podarilo vychovat nekolik vybornych dorostencu a junioru (viz Jiri Hudler), ale musime si jeste pockat nez vyzraji a naberou potrebne zkusenosti.
0 0
možnosti

nove

23. 10. 2001 20:05
Ach Jo
Doufejme, že se v příštím zápase Vsetín zvedne. Měl by se vrátít ke hře, kterou předváděl v 1.čtvrtině ELH. Ale i tak se zatím drží skvěle. Podívejte se na Spartu, takovej kádr a taky žádná sláva.